zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Source spostrzeżenia



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Zszywa3
dziewczyna z PRLu


Lieutenant Commander
::: 2457 :::
STEAM_0:0:240204

Ja to sie do sourca zniechecilem juz na samym poczatku. Zainstalowalem, odpalilem i niby wszystko gra. Probuje zmienic rozdzialke z 1024x768 na 800x600 a tu mi wyskakuje jakis blad z dupy. Robilem swego czasu rozne cuda, zeby ta rozdzialke zmienic, ale sie niestety nie dalo i bylem zmuszony grac w 1024.

Szukalem opisu/przyczyn tego bledu na wielu forach i duzo tego znalazlem - kupa luda ma taki problem w roznych sytuacjach. Na oficjalnym steamowym forum znalezlem zajebiscie wielkiego threada, w ktorym sa niby podane przyczyny i mozliwe rozwiazania. Wszystko cacy, tylko ze wedlug valve przyczyna moze byc praktycznie wszystko, od konfiguracji kompa po plamy na sloncu. Z rozwiazaniami problemu jest podobnie. I wez tu graj. Nie mowie juz o wadach samego cs:s.


............................................
Pon Maj 30, 2005 2:22 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


THC


Lieutenant Junior Grade
::: 1053 :::

Zbanowany
A ja jeszcze powiem tak już cs 2d zrobił na mnie większe wrażenie..


............................................
Pon Maj 30, 2005 2:26 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Piotrass
nocny_Gacek


Commander
::: 2500 :::
STEAM_0:1:164535
wiek: 40
Tak dla wyjaśnienia nadminię, że konfiguracja komputera którą podałem nie jest moja. Był to zestaw który składałem w robocie i z ciekawości sobie surca na niego wrzuciłem.


............................................
Pon Maj 30, 2005 2:55 pm


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


heniek_listonosz


Ables Man
::: 21 :::

A mi sie source podoba Jest czadowy, odglosy, grafa, mapki. Nie mialem problemow ze zmiana rozdzielczosci. Bardzo dobrze ze ma wyzsze wymagania. Trudno zeby robili gierki na poziomie gf4. Jak mialem 9500Pro CSS smigal mi przyzwoicie w 800x600 AAx2, full detale. Narazie mam gf2mx (850pkt w 3dmark01 :lol: ) i kiepsko nawet w najnizszej rozdzialce.

aa i mam o wiele lepsze pingi w CSS niz w 1.6


............................................
Pon Maj 30, 2005 4:00 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
heniek_listonosz napisał:
aa i mam o wiele lepsze pingi w CSS niz w 1.6


potestuj rate'y mi zmienianie ustawien zmniejszylo pingi o połowe

A co do source: ile czasu grałes w cs1.6?? Moze nie poczułes jeszcze atmosfery gry ktorej Source juz nie posiada?? Ja nie mowie ze CSS nie jest o wiele ładniejszy itp (bo jest ), ale nie jest wcale lepszy bo stracił to coś co mnie bardzo przyciagneło do gry w CS. Z utesknieniem czekam na PRO MOD do CSS bo jesli ta gra odzyska klimat poprzedniczki to wraz z taką grafiką będzie wymiatać

PS. Skoro trudno im robic gry pod gf4 to trudno im bedzie znaleźć klientów bo niewiele osób zmieni nagle komputery na nowsze z powodu 1 gry Mi source śmiga z 70FPS i jestem zadowolony, ale wieksza popularnosc ma szanse zdobyc, gdy wprowadza mod zmniejszajacy wymagania (bo dalej duzo ludzi ma slabsze komputerki na ktorych nawet 1.6 nie chodzi zbyt dobrze) oraz wspomniany przeze mnie PRO MOD

PS. 2
Co do wymagan sprzetowych to niech sie usmiechną do firmy ktora wyprodukowała TombRider (moze dostana jakies porady ) Pamietam ze pierwsza czesc tej gry była wymagajaca jak na tamte czasy A druga (z ladniejsza grafiką itp ) chodziła z wysokimi detalami duzo lepiej na tym samym komputerze. Programisci sie postarali Moze da sie to zrobic rowniez z CSS


............................................
Pon Maj 30, 2005 4:51 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


diurasel12


Ables Man
::: 26 :::
STEAM_0:1:6323913

No ciekawy bug.
A tutaj jest taki wspomoagacz co to wszystko naprawi
http://www.toya.net.pl/~kazzie/flash/youare.swf


............................................
Pon Maj 30, 2005 6:10 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
diurasel12 napisał:
No ciekawy bug.
A tutaj jest taki wspomoagacz co to wszystko naprawi
http://www.toya.net.pl/~kazzie/flash/youare.swf


a oprocz tego ze ci posta naliczylo to co wniosla twoja wypowiedz do dyskusji?? Nie widze zadnego zwiazku miedzy nia a tym filmikiem (flashem) ktorego podales

Korzystając z okazji jeszcze raz mówie:
ZMIEN AVATARA I SYGNATURKE!!

Naprawde nie wiem czemu jeszcze zaden admina na to nie zwrocil uwagi. Zreszta avatar- pal pies (niewiele wiekszy niz dopuszczalny), ale ten podpis jest juz o wiele za duzy


............................................
Pon Maj 30, 2005 6:23 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Piotrass
nocny_Gacek


Commander
::: 2500 :::
STEAM_0:1:164535
wiek: 40
Wracając do szybkości rozgrywki w sursie.

Na moim domowym komputerze {MSI K7T266-Pro2;Athlon 1700XP;512DDR;R9600XT;Barracuda IV60GB} Gram płynnie w 800x600 medium detale i maksymalne wygładzenia tekstur. Sprawa ma się nieciekawie gdy za duży młyn robi się na ekranie. Wtedy mam po 15fps , standart to u mnie 40/50.


............................................
Pon Maj 30, 2005 7:00 pm


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


heniek_listonosz


Ables Man
::: 21 :::

kj15 napisał:


potestuj rate'y mi zmienianie ustawien zmniejszylo pingi o połowe

Po takich zabawach nie dosc ze ping sie nie zmienia to jeszcze czesto choke do tego dochodzi. Wiedzialem jakie rate ustawic w 1.5 ale w 1.6 za bardzo te liczby nie dzialaja.
kj15 napisał:

A co do source: ile czasu grałes w cs1.6?? Moze nie poczułes jeszcze atmosfery gry ktorej Source juz nie posiada?? Ja nie mowie ze CSS nie jest o wiele ładniejszy itp (bo jest ), ale nie jest wcale lepszy bo stracił to coś co mnie bardzo przyciagneło do gry w CS. Z utesknieniem czekam na PRO MOD do CSS bo jesli ta gra odzyska klimat poprzedniczki to wraz z taką grafiką będzie wymiatać


Gram chyba od 2002r, ale 1.6 ma gorszy klimat od 1.5 i tutaj wciagnac sie nie moge. Za to 1.6 przy Source to zwykla sieczka

kj15 napisał:

PS. Skoro trudno im robic gry pod gf4 to trudno im bedzie znaleźć klientów bo niewiele osób zmieni nagle komputery na nowsze z powodu 1

wiesz... sa kraje bogatsze od Polski, z mniejszym stopniem piractwa, gdzie producencie gier maja i tak duze zarobki, nawet po podwyzszeniu wymagan. Na takiej Polsce nie zbankrutuja, a ludzie beda i tak swoje sprzety rozwijac. Wczesniej czy pozniej fani CS zagraja w Source'a

kj15 napisał:

PS. 2
Co do wymagan sprzetowych to niech sie usmiechną do firmy ktora wyprodukowała TombRider (moze dostana jakies porady ) Pamietam ze pierwsza czesc tej gry była wymagajaca jak na tamte czasy A druga (z ladniejsza grafiką itp ) chodziła z wysokimi detalami duzo lepiej na tym samym komputerze. Programisci sie postarali Moze da sie to zrobic rowniez z CSS


Mialem Radeona 9500pro 1,5 roku. Gdy go kupowalem byl karta na srednim poziomie (pamietam klopl wtedy kupil sobie swojego 9700 ...to byl wypas ). Teraz, po takim czasie moge grac na nim w Source bez najmniejszych problemow z zadowalajaca jakoscia, wiec moim zdaniem kod jest dobrze zoptymalizowany jak na takie czasy.


............................................
Pon Maj 30, 2005 7:16 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
heniek_listonosz napisał:

Po takich zabawach nie dosc ze ping sie nie zmienia to jeszcze czesto choke do tego dochodzi. Wiedzialem jakie rate ustawic w 1.5 ale w 1.6 za bardzo te liczby nie dzialaja.


a mi to sie przywidziało ze ping z 60 zszedl do 30 wez sie zastanow troche


heniek_listonosz napisał:

Gram chyba od 2002r, ale 1.6 ma gorszy klimat od 1.5 i tutaj wciagnac sie nie moge. Za to 1.6 przy Source to zwykla sieczka


Co do dlugosci grania to grasz dluzej ode mnie ale powiadasz ze 1.6 przy source to sieczka?? bedziesz sie musial z tego spowiadac Przeciez to nie gdzie indziej jak w source recoil AK = recoil M4 (tak mniej wiecej). To nie gdzie indziej strzelam full auto i zabijam na potege (na lanie, bo oryginała to żal kasy kupowac ). Jak praktykuje full auto w 1.6 to po prostu sie osmieszam a w Source to jest to chyba najlepszy sposób.

Jak ty mowisz ze source jest bardziej realistyczny od 1.6 to ja zaczynam watpic czy ty wogóle grałes w CSS bo to jest naprawde trudne tak przeistoczyc zupełnie fakty


heniek_listonosz napisał:

wiesz... sa kraje bogatsze od Polski, z mniejszym stopniem piractwa, gdzie producencie gier maja i tak duze zarobki, nawet po podwyzszeniu wymagan. Na takiej Polsce nie zbankrutuja, a ludzie beda i tak swoje sprzety rozwijac. Wczesniej czy pozniej fani CS zagraja w Source'a


W sumie masz racje Faktycznie to jest przemyslane Zwracam honor

heniek_listonosz napisał:

Mialem Radeona 9500pro 1,5 roku. Gdy go kupowalem byl karta na srednim poziomie (pamietam klopl wtedy kupil sobie swojego 9700 ...to byl wypas ). Teraz, po takim czasie moge grac na nim w Source bez najmniejszych problemow z zadowalajaca jakoscia, wiec moim zdaniem kod jest dobrze zoptymalizowany jak na takie czasy.


po 1 - uscislij co to znaczy "zadowalająca jakość" bo dla mnei jest to ok 70FPS (czyli moja maszyna ledwo to wyrabia )

po 2 - mój kolega tez kupował kompa 1,5 roku temu i wcale mu CSS nie chodzi z "zadowalającą jakością" bo wyrabia 30-40FPS

po 3 - ten problem dotyczy nie tylko mojego 1 kolegi

po 4 - mimo wszystko za wysoka jest poprzeczka najslabszego sprzetu do odpalenia CSS

po 5 - koncze tego posta bo musze sie zajac kilkoma rzeczami na kompie a burza idzie

Pozdrawiam


............................................
Pon Maj 30, 2005 7:34 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


R0n!c
roll


Lieutenant
::: 1800 :::
STEAM_0:0:6199187
wiek: 35
Cytat:

a mi to sie przywidziało ze ping z 60 zszedl do 30 wez sie zastanow troche


Napewno Ci ping spadł? Chodzi ci o te cyferki przy net graphie, czy pod TAB-em?


............................................
Pon Maj 30, 2005 9:11 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


heniek_listonosz


Ables Man
::: 21 :::

)
kj15 napisał:

a mi to sie przywidziało ze ping z 60 zszedl do 30 wez sie zastanow troche

Po co mam sie zastanawiac?? ja nie pisalem jak jest u Ciebie, jesli zmniejszyles ping to... good for you. Ja pisalem jak jest u mnie, po drugie nie bardzo sie znam w tych ustawieniach, bo gram dla przyjemnosci, nie zalezy mi na rozszyfrowywaniu kazdej komendy... Jak bym sie w tym orientowal, moze tez udaloby mi sie zmniejszyc pinga. Wcale tego nie neguje.

kj15 napisał:

Co do dlugosci grania to grasz dluzej ode mnie ale powiadasz ze 1.6 przy source to sieczka?? bedziesz sie musial z tego spowiadac Przeciez to nie gdzie indziej jak w source recoil AK = recoil M4 (tak mniej wiecej). To nie gdzie indziej strzelam full auto i zabijam na potege (na lanie, bo oryginała to żal kasy kupowac ). Jak praktykuje full auto w 1.6 to po prostu sie osmieszam a w Source to jest to chyba najlepszy sposób.

Jak ty mowisz ze source jest bardziej realistyczny od 1.6 to ja zaczynam watpic czy ty wogóle grałes w CSS bo to jest naprawde trudne tak przeistoczyc zupełnie fakty

Jesli uwazasz ze czlowieka jest tak trudno zabic jak momentami w 1.6 to gratuluje (czlowieczek potrafi cala serie przyjac na siebie zanim umrze ) Tak uwazam, ze te czeste heady z css sa bardziej realistyczne. Dodatkowo bieganie, ruchy, rzucanie granatami...wszystkie takie detale wplywaja na bardziej realna rozgrywke.

kj15 napisał:

po 1 - uscislij co to znaczy "zadowalająca jakość" bo dla mnei jest to ok 70FPS (czyli moja maszyna ledwo to wyrabia )

po 2 - mój kolega tez kupował kompa 1,5 roku temu i wcale mu CSS nie chodzi z "zadowalającą jakością" bo wyrabia 30-40FPS


Tak jak pisalem dla mnie ok jest 800x600 AAx2, detale high (no moze cienie troszke obnizone). Na 17" calowym monitorku wyglada to spoko. A tak w ogole grajac, w czasie akcji nie zwracasz uwagi na grafike (grajac juz jakis czas). Zwracasz uwage na realizm, a moim zdaniem jest wyzszy.

Wiesz, ja tam nie widze roznicy miedzy 40-70...to nie wyscigi samochodowe. Byleby nie spadalo do slajdów i gralo sie komfortowo. Sam mialem okolo 30-60.
pozdr


............................................
Pon Maj 30, 2005 11:56 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
R0n!c napisał:
Cytat:

a mi to sie przywidziało ze ping z 60 zszedl do 30 wez sie zastanow troche


Napewno Ci ping spadł? Chodzi ci o te cyferki przy net graphie, czy pod TAB-em?


pod tab'em juz wiem ze cyferki przy net_graph to nie jest ping


............................................
Wto Maj 31, 2005 4:06 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


#aNKA


Ensign
::: 960 :::
wiek: 34
Zbanowany
CS:S:S cs source sux ;]
Ładnie wygląda i nic poza tym.
Jak kogoś zabiję to albo prawie się po nim przebiegnę. Zakrywa mi cały ekran więc trudno nie trafić, albo jest to kwestia farta.
Poprostu nie umiem w to grać.
Może jak zainwestuję w kompa będę miała wszystko full wypas to mi się bardziej spodoba ;]


............................................
Sob Cze 04, 2005 12:16 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Broken


Fleet Recruit
::: 4 :::

ja na p4 E 1gb ram ddr2 fx5950ultraGT mam 120-140 fps :devil:


............................................
Sro Cze 08, 2005 4:15 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004