zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

anarchia a ssClient



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 6 z 7
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Wzrostu pinga nie zauwazylem przy SSc. Lossy, choki i FPS-y takze bez zmian. Po prostu mi szarpie i tyle.

Natomiast nie podobaja mi sie wymadrzania co poniektorych (palcem pokazywal nie beda). Dotyczy to osob, ktore nie maja sensacji zwiazanych z SSc-em. Panowie, to ze wy nie macie nie oznacza zaraz ze inni nie maja. A juz szczyt idiotyzmu jest, jak piszecie "Pierdolisz glupoty, wszystko dziala u mnie dobrze". Spoko. U CIEBIE dziala to nie znaczy zaraz ze u INNYCH tez musi. Chyba ludzie sobie skarg z ksiezyca nie biora, w koncu kazdemu chyba zalezy na antycheacie na serwerze. Kazdy ma innego kompa, innj mocy procka, inne karty, inne lacza a nawet inne rezydentne programy dzialajace w tle. Na jednym kompie sie nie krzaczy, ale na innym sie krzaczy. Byc moze da sie przy kombinowaniu zoptymalizowac kompa, ale chyba nie zalezy nam na programie, ktorego trzeba zmudnie optymalizowac pod firewalle itd. Ma byc tak, ze my nie mozemy odczuc dyskomfortu przy lopatologicznym "Wlaczam i ma dzialac". Nie kazdy jest guru komputerowo-optymalizacyjnym zeby sobie musial z tym dawac rade. Program ma byc prostyu i chlopski w uzyciu.

Z podobnej przyczyny zrezygnowalismy z CD. Bo mial kupe bledow. Gryzl sie z niektorymi programami dfzialajacymi w tle, wyswietlal jakies Error Cody, u wielu zacinal w grze. I wylecial. Moze i sie by go dalo zoptymalizowac, ale w koncu nie kazdy musi w tym siedziec po uszy i sie znac. Program ma dzialac na zasadzie "wlacz i dzialaj" a nie wielogodzinnych testach, czym tu odciazyc kompa, zeby sie nie pierdolilo.


............................................
Czw Cze 16, 2005 2:34 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mider
Zasadzka


Fleet Captain
::: 4151 :::
STEAM_0:0:1039742
wiek: 54
No popatrz, a takiemu Piotrasowi nagle się pogorszyło gdy zobaczył wizualizację działania plugina, czyli zmianę nicków. Wczesniej przez 2 godziny grał i nic mu się nie cięło i nie zwalniało mimo, że ssServer cały ten czas działał i był podłączony do anarchii.


Anarchię odłączę tak szybko jak tylko to będzie możliwe (czyli będę miał czas). Pewnie nastąpi to jutro.
Do reszty się nie dotykam dopuki więcej się nie dowiem o ruchu generowanym przez klienta.

A swoją drogą jeśli komuś przeszkadza ruch na poziomie 10kbps to jest mi go poprostu żal.

A co do CD - najczęsćiej gryzie się z czitami, pomyśl o tym.


............................................
Czw Cze 16, 2005 2:46 pm


•  Clan STORM
•  Juniors only
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Spoko, next time napisze po prostu - nie, bo nie, albo tak bo musi
<joke>

Karbi pisze dlatego ze mam naprawde chyba najslabszego kompa z Was Wszystkich wiec pierwsze to u mnie powinno sie ciac. I najbardziej chyba obciazona siec (12 ssacych non stop prawie userow na 640 x 160kbit). Zgadzam sie ze powinno chodzic dobrze i to bez koniecznosci przerabiania softu, to normalne.:)Ale chyba nie chcialbys zebysmy wszyscy pisali zgodnym chorem "tak, Karbi ...u mnie tez tnie .... fatalny ten plugin i wogole z (_|_)..."- nawet jesli to nie prawda. Pisze i pisalem zawsze to co myslalem. Jesli kogos urazilem tym wlasnie - to przepraszam.
:devil:

Pozdrawiam


............................................
Czw Cze 16, 2005 3:21 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Th0m35h


Ensign
::: 904 :::
STEAM_0:1:268098
wiek: 35
Karbulot napisał:
Wzrostu pinga nie zauwazylem przy SSc. Lossy, choki i FPS-y takze bez zmian. Po prostu mi szarpie i tyle.



dokladnie tak samo mam

wprawdzie na anarchi z wiadomych wzgledow nie gralem ale na neutralu dokladnie tak jest
mi fps nie moga spadac bo mam mocnego kompa lacze tez nie zle losy choki 0 ale szarpie i to strasznie im wiecej graczy tym gorzej


pozdroo ;]


............................................
Czw Cze 16, 2005 3:30 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


boolus
cienki bolek


Commander
::: 2810 :::
wiek: 110
to już wina gadania przez mikrofony gdy jest wielu graczy. Ja się juz przyzwyczalilem, zassalem klijenta i gram jak mam przerwe miedzy pcw


............................................
Czw Cze 16, 2005 10:19 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Karbulot napisał:
Natomiast nie podobaja mi sie wymadrzania co poniektorych (palcem pokazywal nie beda). Dotyczy to osob, ktore nie maja sensacji zwiazanych z SSc-em.

Widocznie mają swoje powody BTW program zaczął przeszkadzać również osobom ktore go nie używały - to tak jakby głuchy żalił się na hałaśliwych sąsiadów
Karbulot napisał:
Panowie, to ze wy nie macie nie oznacza zaraz ze inni nie maja.

Objawy pojawiły się dopiero kiedy dowiedzieli się o ssCliencie, gdyby nikt o tym nie napisał i nie było tagów na serverach nikt by o tym nawet nie napsiał. Bo przycinki na naszych serverach to akurat rzecz powszechna.

Zasadzka napisał:
No popatrz, a takiemu Piotrasowi nagle się pogorszyło gdy zobaczył wizualizację działania plugina, czyli zmianę nicków. Wczesniej przez 2 godziny grał i nic mu się nie cięło i nie zwalniało mimo, że ssServer cały ten czas działał i był podłączony do anarchii.

Ktoś zaprzeczy?

Karbulot napisał:
A juz szczyt idiotyzmu jest, jak piszecie "Pierdolisz glupoty, wszystko dziala u mnie dobrze"

Tak pisałem i będę pisał do ludzi którzy będą marudzili że przycina im coś czego nie raczyli nawet właczyć "A z tagiem [NO-SSC] o 10 fps mniej"
Wybacz ale nie czuje sie idiotą
Karbulot napisał:
Program ma byc prostyu i chlopski w uzyciu.

A nie jest? Ten program jest poprostu za dobry i za skuteczny żeby podobał się naszym graczom - maczkom też CD nie pozwalało na server wejść bo wyskakiwały im durne komunikaty (skopiowane od Vigee żywcem bo on miał jakieś problemy z systemem w tym czasie).

Zasadzka napisał:
A co do CD - najczęsćiej gryzie się z czitami, pomyśl o tym.

I tu pojawia się mały paradoks, mam na dysku chyba najwięcej wszelakich czitów z Was wszystkich, dwa ogniomórki w tle odpalone, antyvirus, wiele programów w tym monitorujące ruch na komputerze i jakoś CD mnie wpuszczało na server a mój system jest naprawdę mocno zmodyfikowany pod moje potrzeby bez uwzględnienia CD i innych dupereli bo sa dla mnie rzeczy ważniejsze, i co? CD działąło jak należy, sztywna na kompach miał CD na wszystkich kompach i w domu i nigdy nie było z tym problemów, znajomi "z reala" też nie mają problemów z CD a nagle pół naszego przymierza ma sprzeciw bo im coś wyskakuje.
I to samo teraz dzieje się z ssServerem.

Karbulot napisał:
Z podobnej przyczyny zrezygnowalismy z CD. Bo mial kupe bledow. Gryzl sie z niektorymi programami dfzialajacymi w tle, wyswietlal jakies Error Cody, u wielu zacinal w grze.

Rozumiem że tutaj wypierdalało komunikaty, errory i chuje muje dzikie węże
Jeśli naprawdę chcecie dać szanse temu programowi to zapuśćcie go na Unimatrixa - jest na innej maszynie i tam zdaje sie niema zwiech. Zobaczycie sobie czy macie tam zwiechy.
pozdrawiam


............................................
Czw Cze 16, 2005 11:22 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Po pierwsze proponuje ci Bolo ten topik:
:: LINK ::
Tam masz sonde odnosnie CD. Ponad 40% ludzi mialo z nim problemy. Wiec mi tu nie pierdol za uszami.

Cytat:
tu pojawia się mały paradoks, mam na dysku chyba najwięcej wszelakich czitów z Was wszystkich, dwa ogniomórki w tle odpalone, antyvirus, wiele programów w tym monitorujące ruch na komputerze i jakoś CD mnie wpuszczało na server


Nie chodzi o to, ze wpuszczalo czy nie. Chodzi o to, ze jego obecnosc powodowala dyskomfort gry u wielu ludzi. Gralem wtedy kiedy zostal wylaczony i od razu to sie czulo.

Cytat:
Widocznie mają swoje powody BTW program zaczął przeszkadzać również osobom ktore go nie używały - to tak jakby głuchy żalił się na hałaśliwych sąsiadów


Wiesz, gracz z pingiem 300 niby nikomu nie przeszkadza, bo to jego problem a nie pozostalych graczy. A jednak ciezko jest go zabic jak sie ciagle teleportuje.

Cytat:
Objawy pojawiły się dopiero kiedy dowiedzieli się o ssCliencie, gdyby nikt o tym nie napisał i nie było tagów na serverach nikt by o tym nawet nie napsiał. Bo przycinki na naszych serverach to akurat rzecz powszechna.


Objawy sie zaczely jak musieli sobie go zainstalowac. Wiec nie wymyslaj jakis stwierdzen z dupy.

Cytat:
Tak pisałem i będę pisał do ludzi którzy będą marudzili że przycina im coś czego nie raczyli nawet właczyć "A z tagiem [NO-SSC] o 10 fps mniej"


Tak sie sklada, ze marudzili ci, co go uzywali na Anarchii. Bylem, wiec wiem. Ty nie byles, wiec... gowno wiesz.

Cytat:
A nie jest? Ten program jest poprostu za dobry i za skuteczny żeby podobał się naszym graczom


Innymi slowy - nasi gracze to same czity?

Reasumujac, znowu stajesz z pozycji wszystkowiedzacego guru. Wiec cos ci powiem panie kolego. Twoje zdanie mnie nie interesuje. Nie grywasz na Anarchii, wiec nie wypowiadaj sie najlepiej w tym topiku. Twoja "wszechwiedza" na temat czitow i znajomosc komputerow, antyczitow i CS-a zaczyna mnie powoli wkurwiac. Naskakujesz na kazdego, kto jest odmiennego zdania niz ty i sie z niego wysmiewasz, twierdzac ze "jak to mozliwe". Wydaje ci sie, ze jak u ciebie cos dziala, to u innych tez musi. Niestety nie kazdy ma taki zajebisty komp i lacze jak ty.

Zreszta nie zamierzam polemizowac z toba, bo twoje zdanie w tej kwestii w sumie gowno mnie inetesuje, zwisa i powiewa. Nie grywasz na Anarchii wiec sie nie interesuj tym serwerem. Ja mam opinie bywalcow i wiem, ze narzekaja. Gralem wczoraj caly wieczor przy odpalonym kliencie i w kolko slyszalem narzekania. I wierze im, bo mi tez szarpalo gra jak diabli. Wiem co widze i nie musi mnie nikt uswiadamiac ze jest inaczej.


............................................
Pią Cze 17, 2005 12:02 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Piotrass
nocny_Gacek


Commander
::: 2500 :::
STEAM_0:1:164535
wiek: 40
Tak jest Bolo, ty chyba masz nasrane w głowie posądzając wszystkich graczy o czity bo uważają ssc za syf, masz jakąś psychiczną manię na tym punkcie. Najlepiej przesiaduj na spekcie 24/7 i nagrywaj/rób skriny wszystkim graczom. Może złapiesz Karbulota na wallhacku albo Szawła na esp :rotfl:

GL & HF


............................................
Pią Cze 17, 2005 12:10 am


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


myhas
miriam


Lieutenant Commander
::: 2324 :::
STEAM_0:0:896136
wiek: 36
obgadajcie to sobie na tej waszej radzie serverow i napiszcie poprostu co postanowiliscie i pozostawcie bez mozliwosci komentarza . trzeba bedzie sie dostosowac i tyle ! a nie tu jeden przegaduje drugiego .

jak dla mnie ssclinet to dobra sprawa , wszyscy zawsze narzekali na city i ze nie ma dobrych antycitow a jak juz sie pojawil jeden z leprzych to sie wszyscy oburzyli . raz piotras napisal cos o przycinkach to teraz wszyscy na to zwalaja...bo nie maja co powiedziec , wywalcie te wszystkie ex_interpy z cfg to was nei bedzie przycinac . i cos nie chce mi sie wierzyc ze tak raptem wszystkim fpsy spadly , a moze to tak jak z sourcem ze po kazdym updacie gry fpsy spadaj (a kilka ich ostatanio bylo)


............................................
Pią Cze 17, 2005 12:24 am


•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Ja jeszcze chcialem powiedziec jedno. Ty Bolo patrzysz na to z pozycji gracza. Masz akurat szczescie, ze ci wszystko dziala poprawnie wiec siedzisz zadowolony i masz w sumie w dupie czy innym sie krzaczy czy nie. Wazne ze tobie dziala, a skoro ci dziala, uwazasz wszystkich ktorym nie dziala za noobow, nie umiejacych ustawic sobie kompa poprawnie.

Ja zas podchodzew do tego z pozycji administratora. Serwer Anarchia byl moim pomyslem, walczylem z Zasadzka o jego postawienie i uwazam go za swoje dziecko za ktore jestem odpowiedzialny. Mi zalezy na tym, aby wszyscy czuli sie na nim zadowoleni, a nie tylko ja. Nawet gdyby mi SSC chodzil poprawnie, to i tak bym patrzal na pozostalych graczy. Dlatego slucham co chca inni, dlatego wrzucam mapy ktore sie podobaja innym a nie tylko mnie, wrzucam mapy ktorych nie lubie, ale jak inni chca to tak robie. Slucham muzyki jaka puszczaja inni a nie tylko swojej. To sie nazywa koegzystencja.

Dlatego polemika, ze ci dziala dobrze a reszta to nooby nie ma sensu z mojej strony. A jesli nawet sa noobami to co z tego. Oni maja sie czuc na serwerze znakomicie i grac bez stressow a nie dlubac w ustawieniach i uciekac z serwera, tylko dlatego ze gra im sie fatalnie.


............................................
Pią Cze 17, 2005 12:25 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
myhas napisał:
obgadajcie to sobie na tej waszej radzie serverow i napiszcie poprostu co postanowiliscie i pozostawcie bez mozliwosci komentarza . trzeba bedzie sie dostosowac i tyle ! a nie tu jeden przegaduje drugiego .

Ja moge pogadac z Zasadzka czy Brunonem. Bo wiem, ze grywaja na tym serwie. Ale nie ma sensu aby polemizowac z czlonkami Rady, ktorzy nie grywaja na Anarchii. Jeszcze raz powtarzam, MNIE INTERESUJE ZDANIE GRACZY Z ANARCHII, a nie ludfzi, ktorzy tam nie przesiaduja. Bo oni wprowadzaja tylko puste glosy.

Cytat:
jak dla mnie ssclinet to dobra sprawa , wszyscy zawsze narzekali na city i ze nie ma dobrych antycitow a jak juz sie pojawil jeden z leprzych to sie wszyscy oburzyli .


Myslisz, ze nikt nie chce antycheata na serwie? A moze tak jak Bolo sadzi, bo boja sie ze im ujawni cheaty? Na program narzekaja i skillorzy i lamki. Co z tego, ze zlapie tam kiedys jakiegos pajaca, jak jest to okupione szarpaniem gry. Przy robieniu screena mialem kilkusekundowe lagi. I wiem, ze to byl screen, bo zapisywalem sobie te momenty, a pozniej sciagnalem swoje screeny. Wszystkie pokrywaly sie z zapiskami. Przy serwerze na ktorym leca mapy DM, ktore sa szybkie i dynamiczne, nawet sekundowa zwiecha czesto powoduje utrate zycia. Ile razy mnie zabili przez robienie screena to juz nawet nie jestem w stanie policzyc.

Cytat:
raz piotras napisal cos o przycinkach to teraz wszyscy na to zwalaja...bo nie maja co powiedziec ,


Nie wypowiadalem sie, dopoki sam nie zagralem z programem. Wtedy zauwazylem, ze u mnie jest tak samo.

Cytat:
wywalcie te wszystkie ex_interpy z cfg to was nei bedzie przycinac


Ty sie dobrze czujesz? Ja nie mam zadnych dziwnych ustawien i nie mam problemow z gra. Ale jak gralem z SSC, to mialem. I chyba nie szukam dziury gdzie jej nie ma, bo mi zalezy na antycheacie. Zreszta bylem jedna z pierwszych osob, ktora goraco przyklasnela temu projektowi jak jeszcze byl omawiany na forum dla adminow.

Cytat:
i cos nie chce mi sie wierzyc ze tak raptem wszystkim fpsy spadly , a moze to tak jak z sourcem ze po kazdym updacie gry fpsy spadaj (a kilka ich ostatanio bylo)


A czy ja pisalem o FPS-ach? Albo inni? No, moze niektorzy. Przeciez pisalem, ze problem nie tkwi ani w FPS-ach ani w lossach czy chockach. Nam po prostu szarpie gra.

myhas, ty najpierw przeczytaj uwaznie topik.


............................................
Pią Cze 17, 2005 12:37 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


boolus
cienki bolek


Commander
::: 2810 :::
wiek: 110
Dobra to jest niczym w porównaniu do tego jak wchodza jacyś ludzie pierwszy raz na serwa i się pytają do klanu [NO SSC] hahahahhaha to ciężko jest wysiedzieć. Ściągnijcie sobie klijenty i bedzie wam chodzić bez niczego (przynajmniej ja nie mam problemów) Prócz tego, że większosć ma nicki NO SSC to jest okej.


............................................
Pią Cze 17, 2005 7:26 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
wez moze zapusc jakas ankiete co to tego ssC. Mnie osobiście wkurzają te tagi, a w dodatku po co antyczit na servie skoro wczoraj jak byłem to NIKT nie mial go zainstalowanego! Nawet ty Niech na tej ankiecie wypowiadaja sie tylko osoby grajace na anarchii (ja sie zaliczam chyba bo tylko tam gram ). No i zeby kazdy glos mial swoje uzasadnienie.

Moim skromnym zdaniem to ten ssC jest na anarchii zbedny. Zreszta jak tam gram to dosc rzadko zdarza sie zeby przyszedl jakis proskillor nikomu nieznany Rzadko ktos ma staty typu 40-2 (no chyba ze bohu przyjdzie ) wiec po co te antyczity?? Jak ktos ma manie przesladowcza i kazdego posadza o czity to niech idzie ze swoim ssC na neutral i udowadnia jaki nie jest dobry i nie czituje Anarchia to serwer dla dobrej zabawy i ta atmosferas na nim od dawna panuje ssC troche w niej bruzdzi

Pozdrawiam


............................................
Pią Cze 17, 2005 8:42 am


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Piotrass
nocny_Gacek


Commander
::: 2500 :::
STEAM_0:1:164535
wiek: 40
Kabi zamknij temat bo widze, że dyskusja będzie się ciągnąć, a temat został już wyczerpany :papa:

ps. boluś, zanim strzelisz posta z pupy to przeczytaj cały temat.


............................................
Pią Cze 17, 2005 9:07 am


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Brunon
The Stig


Vice Admiral
::: 6974 :::
STEAM_0:1:9958739
wiek: 41
To co, wywalamy to z anarchii ?

P.S. Bolo, odpusc sobie, bo to i tak do niczego nie doprowadzi


............................................
Pią Cze 17, 2005 11:13 am


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 6 z 7
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004