zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

anarchia a ssClient



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 7 z 7
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Karbi ja Cie proszę, na przyszłośc trzymaj się tematu kiedy będziesz po mnie jechał, pisałem głównie do osób które nawet nie odpaliły ssClienta a zaliły się że mając taga [NO-SSC] mieli zwiechy i Bóg raczy wiedzieć co jeszcze...
Nie uważam się za jakieś guru, ale myśląc logicznie wypowiedzi co niektórych mnie rozśmieszyły.
Z początku tłumaczyłem grzecznie i spokojnie że z tagiem [NO-SSC] (czyli wyłączonym clientem) nie można mieć żadnych reperkusji używania ssServera bo się go nie używa w takim wypadku, pisałem o tym wiele razy ale i tak się ludzie ze mną kłócili. Toteż pisałem coraz dobitniej i prościej żeby każdy zrozumiał. Ale zamiast czytać woleliście po mnie pojechać, a dlaczego?
Bo interesuje się antycheatami i chce żeby na naszych serverach było tego możliwie najmniej.
Naprawdę przyjemnie jest spędzać full czasu na szukaniu róznych programów, testować, do każdego czytać mnóstwo faqów i komentarzy adminów serverów na których one są oraz wypowiedzi użytkowników, truć dupy adminom serverów na których są zapuszczone i pytac o opinie, truć dupy modkom z cs.pl. Szukać faqów i czytać ich po kilkadziesiąt zeby nie było lipy na serverze z tym, a kiedy już znajdę coś godnego uwagi i coś NA CO LUDZIE NIE NARZEKAJĄ, to i tak mnie rzecz jasna zjebiecie za to że chce coś zrobić dla tych serverów.
Toteż mam to mocno w dupie, tak jak napisał Brunon z gówna bata nie ukręce i nie będę ślęczał nad jednym programem po naście godzin żeby monitorować jego pracę jak debil żeby później mnie zjechał od maniaków i porytych zapaleńców ktoś kto nawet nie raczył na dłużej programu odpalić i pomyśleć czy to wina servera czy też programu.
W dupie mam taki interes, będę sobie teraz siedział wygodnie w foteliku, grał, zamiast cos robić i brechtał się z ludzi którzy będą sie starali coś zrobić bo jak widzę to jest teraz "trendy"


............................................
Pią Cze 17, 2005 1:00 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Cytat:
Karbi ja Cie proszę, na przyszłośc trzymaj się tematu kiedy będziesz po mnie jechał, pisałem głównie do osób które nawet nie odpaliły ssClienta a zaliły się że mając taga [NO-SSC] mieli zwiechy i Bóg raczy wiedzieć co jeszcze...

Przede wszystkim cytowales szeroko moje wypowiedzi. A moje wypowiedzi to byly czyste fakty jakie widzialem osobiscie a nie jakas kolejna durna polemika boardowa o dupie Marynie. Skoro mnie cytujesz, to cytuj z faktami, bo polowa twoich wypowiedzi byla zupelnie nie zwiazana z tym, co napisalem. Albo zle mnie po prostu zrozumiales.

Cytat:
Z początku tłumaczyłem grzecznie i spokojnie że z tagiem [NO-SSC] (czyli wyłączonym clientem) nie można mieć żadnych reperkusji używania ssServera bo się go nie używa w takim wypadku, pisałem o tym wiele razy ale i tak się ludzie ze mną kłócili. Toteż pisałem coraz dobitniej i prościej żeby każdy zrozumiał. Ale zamiast czytać woleliście po mnie pojechać, a dlaczego?

Jak pisales grzecznie i spokojnie to siedzialem cicho. Potem ty i Dragunov nagle rozpetaliscie jakies osobiste dywagnacje w strone Gacka. Potem rozpoczelo sie coraz ostrzej, zaczelo sie czepianie Don Juana az w koncu mnie. A jak juz chodzi o "jechanie" po tobie, to posmakuj tego z tej drugiej strony, bo zazwyczaj tym "jadacym" jestes wlasnie ty. Zreszta nie ja pierwszy to zauwazylem i wcale bym sie nie zdziwil, jakby niedlugo poczta pantoflowa zaczeli ludzie wymyslac kawaly z cyklu "Przychodzi baba....", nie... przepraszam... Z cyklu "Wchodzi Bolo na specta..." .

Cytat:
Bo interesuje się antycheatami i chce żeby na naszych serverach było tego możliwie najmniej.

Bo sadzisz sie do ludzi, ktorzy akurat maja problemy ktorych ty nie masz. Poczekam, az ciebie spotka jakis pech, padnie ci na przyklad dysk twardy. Wtedy pierwszy napisze: "Dyski padaja? To niemozliwe. Moj chodzi znakomicie. Musisz miec jakis dziwny problem".

Cytat:
Naprawdę przyjemnie jest spędzać full czasu na szukaniu róznych programów, testować, do każdego czytać mnóstwo faqów i komentarzy adminów serverów na których one są oraz wypowiedzi użytkowników, truć dupy adminom serverów na których są zapuszczone i pytac o opinie, truć dupy modkom z cs.pl. Szukać faqów i czytać ich po kilkadziesiąt zeby nie było lipy na serverze z tym, a kiedy już znajdę coś godnego uwagi i coś NA CO LUDZIE NIE NARZEKAJĄ, to i tak mnie rzecz jasna zjebiecie za to że chce coś zrobić dla tych serverów.

Twoim hobby jest antycheat i doskonale. Ale nie wysmiewaj sie z ludzi ktorzy nie maja o tym bladego pojecia. Ja jestem grafik, ale nigdy jeszcze nie wysmialem czyjejs cudzej pracy, choc do moich mozliwosci to wygladala szkaradnie.

Cytat:
W dupie mam taki interes, będę sobie teraz siedział wygodnie w foteliku, grał, zamiast cos robić i brechtał się z ludzi którzy będą sie starali coś zrobić bo jak widzę to jest teraz "trendy"

Nie chodzi o to, co robisz a co nie robisz. Chodzi o twoje podejscie do innych ludzi i gornolotne spogladanie na ich problemy. Gdybys napisal "Sluchajcie testowalem to i owo, sprobujcie zrobic tak a tak, moze pomoze" - nic bym nie powiedzial. Ale ty naturalnie musiales z wysokiej polki mi dojebac, ze na przyklad nie rozumiesz jak ludziom mogl sie krzaczyc CD, skoro tobie sie nie krzaczy. A jednak sie krzaczyl 41% ludziom, w koncu nie wzieli sobie klikali po tej sondzie dla jaj.

Na koniec dodam, ze glupoty gadasz, ze ludzie nie chca antycheata i ze dopatruja sie w nim zrodla wyimaginowanych problemow. Swego czasu byla sonda na stronie serwerow, jaki chcecie antycheat. Niemal wszyscy chcieli CD. Ale pozniej jak ludzie zobaczyli jego dzialanie, wielu chcialo sie go pozbyc. Bylem na forum UnitedAdmins i widzialem cala liste topikow z problemami (errory, code errory, wywalanie z komunikatem ze nie ma ktos wlaczonego CD choc mial, oraz rozne zwiechy, zacinki i lagi). Czy cala Polska graczy takze sobie to pisala dla jaj?

Bolo chcesz zyc w zgodzie z innymi - badz elastyczny. Ludzie maja rozne mozliwosci, zainteresowania. Nie kazdy jest taki madry w czitach jak ty. Jak cos ktos nie wie, tlumacz albo zamilknij - ale nie najezdzaj na niego. Mam i bez tego kupe skarg na ciebie na GG i w mailach za twoje zachowanie i gornolotne podejscie do innych.


............................................
Pią Cze 17, 2005 2:17 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Jak widać powyżej trłumaczyłem ile wlezie, po kilka razy to samo, ale bez echa, z tymi skargami to proszę też do mnie bo do mnie jakoś niewiele z tego dociera, żeby nie powiedzieć nic
Docierają do mnie za to bez przerwy jakieś demka, jakieś problemy z łaczami, jakieś problemy ze sprzętem, pmy i wiadomości na gg żebym zobaczył ten, a tamten temat bo ktoś tam ma problem z czymśtam. Dzisiaj wchodze na anarchy, a tam non stop pytania do mnie dlaczego neutral leży i kiedy będzie sprawny. No i wszystko pięknie tyle że skoro jestem takim chamem na którego wszyscy się skarżą to po kiego połowa BORG zwraca się do mnie po pomoc?
Skoro jestem takim zadufanym w sobie "guru" które nie widzi nic poza własnym nosem to czemu wielu borgów bardzo często do mnie dzwoni, pisze na gg, wysyła maile z pozdrowieniami itd? Po co uśmiechy, gorące przywitania na serverach, zagadywanie itd skoro wszyscy sie na mnie skarżą?
Ten topik wygląda jak wygląda bo tłumaczyłem po kilka razy to samo, i ja i Zasadzka. Tyle że tego już nie widać że coś staraliśmy się wytłumaczyć, ale strasznie widoczne zaczeły być konsekwencje tego że wyprowadziliście mnie przy tym z równowagi.
Dlatego właśnie nie chce mi się wiecej odpisywać na jakieś problemy ludzi z czymkolwiek bo miłe podziękowanie za to zbiore - swoją drogą przypomina mi się pomoc miśkom w ocenianiu demek i piękne dziękuje za to na boardzie później
No i się offtop zrobił, darujmy już ten temat, bo i tak można go zamknąć.


............................................
Pią Cze 17, 2005 2:42 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


hasbender
rage against the machine


Ensign
::: 854 :::
STEAM_0:0:1789034
wiek: 35
Bolo interesujesz sie ta tematyka, poswiecasz temu duzo czasu i nalezy Ci sie uznanie. Jednak nie potrafiles podac konkretow i udowodnic, ze jest tak a nie inaczej. Cos co dziala u jednego nie musi byc sprawne u drugiego. Moze rzeczywiscie pewnej czesci nie odpowiada SSC. Sam mialem wiele problemow z CD, mimo, ze nie bawie sie w jakies modyfikacje w csie, a moim kolegom nie sprawial problemow. A czasami to wyglada tak, ze owszem, zlapie sie dwoch cheaterow, ale uprzykszy sie zycie dwudziestu innym osobom. Na anarchy jest to tym gorszym rozwiazaniem, ze ma sluzyc do zabawy i rozrywki, nie powazniej gry.

Dodam jeszcze cos od siebie na temat tak 'powazanych' modkow na cs.pl. Mialem z czescia nich kontakt i powiem, ze sa marni. Nie stanowia zadnego autorytetu, a od bardzo dawna counter-strike.pl jest tylko szara eminecja na naszej scenie, nie rozwijajaca i nie zmieniajaca sie od dlugiego czasu. Dawno wylecieli z przewodzenia polskiemu csowi.


............................................
Pią Cze 17, 2005 2:46 pm


•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
Mój dziadek dał mi psa
Pies cztery łapy ma
Normalny mówią pies
Nieprawda coś w nim jest
Ma delikatny głos
I bardzo czujny nos
I kilka śmiesznych łat
Niewiele liczy lat


............................................
Sob Cze 18, 2005 10:47 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


M@d Bob


Lieutenant Commander
::: 2496 :::
STEAM_0:0:1818936
wiek: 59
Proponuje czasowo zawiesić ten temat.
Uporządkować sprawy serwerów.
Gdy beda chodziły niezawodnie, ponownie zainstalować ssc.
Jeżeli zwiechy wróca, zrezygować z ssc, jeżeli nie wróca, zostawić ssc na naszych serwerach.

BTW. CD w 1,5 działał mi niezawodnie, w 1.6 miałem komunikaty, aby go włączyć, podczas gdy BYŁ włączony...
Ale też nie demonizowałbym stastystyki, bo te 41% tw cytowanym topicu to byłoo OSIEM osób

Proponuję sie wyluzowac i poczekać na sytuację w której bedzie jasne, CO robi zwiechy


............................................
Sob Cze 18, 2005 9:12 pm


•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


volcano
wredny ch*j


Commander
::: 2684 :::
STEAM_0:1:6840883
wiek: 39
Bolo napisał:
[...]Ten topik wygląda jak wygląda bo tłumaczyłem po kilka razy to samo, i ja i Zasadzka. Tyle że tego już nie widać że coś staraliśmy się wytłumaczyć, ale strasznie widoczne zaczeły być konsekwencje tego że wyprowadziliście mnie przy tym z równowagi.[...]

Bolo zrozum, że ludzie też po kilka razy powtarzali o swoich problemach, a jedyna Twoja odpowiedź była, że to nie możlwie bo nie mają odpalonego ssC lub całą regułkę o ssC jaką wcześniej zapodawałeś. część ma problemy z ssC jako ich klienci i jako ludzie, którzy nie zainstalowali tego. to wszystko. po co się wkurwiać? jak nie można pomóc to wogóle najlepiej nic nie mówić.


............................................
Nie Cze 19, 2005 10:32 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Hetman


Master Class Officer
::: 194 :::

Ja Ci, Bolo, wrzucę kamyk do ogródka.

W swoim czasie CD gryzło się z tlenem (!!!), powinieneś to wiedzieć. Na początku zrobiłeś na mnie wrażenie pro psa gończego na czity, teraz widzę, że jest w tym spora doza manii prześladowaczej i wyobraźni .

O ssc się nie wypowiadam, bo mam system do reinstalki i laguje mi wszystko. Ma ktoś na sprzedaż szybki dysk 40-60GB?


............................................
Nie Cze 19, 2005 1:25 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
volcano napisał:
Bolo zrozum, że ludzie też po kilka razy powtarzali o swoich problemach, a jedyna Twoja odpowiedź była, że to nie możlwie bo nie mają odpalonego ssC lub całą regułkę o ssC jaką wcześniej zapodawałeś. część ma problemy z ssC jako ich klienci i jako ludzie, którzy nie zainstalowali tego. to wszystko. po co się wkurwiać? jak nie można pomóc to wogóle najlepiej nic nie mówić.

Tu sprostuję bo pisałem że dziwią mnie problemy użytkowników ssClienta. I podkreślam moje zdziwienie dotyczyło wyłacznie użytkowników, a nie graczy napiętnowanych tagiem [NO-SSC] którzy pisali, że im klatkuje, spadają fpsy, mają zwiechy, lagi itd... Tymbardziej że taka była specyfika naszego servera wówczas i ja miewałem zwiechy, ale każda z nich była spowodowana nieotrzymaniem pakietów od servera, a nie brakiem wydajności komputera/łącza bo zwiechy które miałem ja były od długiego czasu na naszych serverach - na długo przez zapuszczeniem ssServera. I prosiłem zeby nie pisali ze klatkuje czy wiesza im się CS przez taga [NO-SSC] bo kiedy go mają są całkowicie poza usługą, server napewno nie klatkuje czy nie przycina się sam w sobie z tego powodu bo wówczas i ja miałbym przycinki wiec sam problem tkwić musi w konputerach użytkowników i zaznaczam że rozzłościł mnie sam text że z tagiem [NO-SSC] mają chłopaki jakieś reperkusje użytkowania tego programu - kiedy te same osoby upierają się przy tym po kilka razy a ja (i nie tylko ja) tłumaczę że to jest nie do wykonania bo wówczas i ja musiałbym mieć podobne zwiechy (a nie miałem żadnej z wymienionych ) to można się wnerwić prawda? Gdyby faktycznie ssServer powodował wymienione problemy z racji komunikowania sie przez rcona, mieliby je wszyscy bez wyjątku - a wiele było osób które nie miały żadnych problemów.
volcano napisał:
bo nie mają odpalonego ssC

Tak, właśnie o to mi chodziło, kiedy użytkownicy nie mają odpalonego ssClienta nie mogą mieć przez niego problemów bo nie sa jego użytkownikami.
Powiem szczerze że kłade lache na tą całą sprawe i wasze docinki, hetman ja Cie wogóle nie znam, psem nigdy sie nie czułem i pewnie się nie poczuje... podałem przykład CD który skrzętnie wykorzystałeś do napisania wywodu odnośnie mojej osoby. I wszystko pięknie tyle że my się wogóle nie znamy - przypominam


............................................
Nie Cze 19, 2005 10:05 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Hetman


Master Class Officer
::: 194 :::

Jasne. To nie było obelżywie "ty psie!" tylko z uznaniem "pro piest gończy na czity". Tym niemniej było... Bo juz od dawna mam inne zdanie.

"Znamy się" tyle ile Cię widziałem na forach misiowym i borgowym. Poza tym się nie znamy, nie ma sprawy.

A skoro grasz omnibusa i twierdzisz, iż "tylko cziterzy mają problemy" to jasne, skrzętnie wykorzystam przykład CD , sam się nań powołałeś. Bo to po prostu świadczy, że nim nie jesteś .


............................................
Nie Cze 19, 2005 10:38 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Sebulba
tofif*


Fleet Captain
::: 3811 :::
STEAM_0:1:12876270
wiek: 49
co to sie qrwa dzieje omg zaraz zamkne ten burdel :szlug:


............................................
Pon Cze 20, 2005 7:10 am


•  Adults only
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan XaNaX
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


THC


Lieutenant Junior Grade
::: 1053 :::

Zbanowany
tofif napisał:
co to sie qrwa dzieje omg zaraz zamkne ten burdel :szlug:


Na co czekasz :jaaasne: :szlug:
ssc już nie ma więc chyba można zamknąć ten topic bo zaraz znów jakiś konflikt wyniknie..


............................................
Pon Cze 20, 2005 9:39 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
TAk popieram , zamknac trzeba ...
Tylko chcialem przytoczyc jeszcze raz NAJROZSADNIEJSZY Z WSZYSTKICH tutaj glos M@d_Bob'a ktory napisal

M@d_Bob napisał:
Proponuje czasowo zawiesić ten temat.
Uporządkować sprawy serwerów.
Gdy beda chodziły niezawodnie, ponownie zainstalować ssc.
Jeżeli zwiechy wróca, zrezygować z ssc, jeżeli nie wróca, zostawić ssc na naszych serwerach.


Howgh!


............................................
Pon Cze 20, 2005 10:56 am


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Mider
Zasadzka


Fleet Captain
::: 4151 :::
STEAM_0:0:1039742
wiek: 54
Temat zablokowany aż do ponownego odpalenia ssServera


............................................
Pon Cze 20, 2005 12:19 pm


•  Clan STORM
•  Juniors only
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 7 z 7
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004