zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

III ZLOT BORG - SZCZECIN 2005



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 21 z 27
Idź do strony   [1]  [-10]   Poprzedni  17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następny

FAbUS


Senior Petty Officer
::: 143 :::
STEAM_0:0:243928

aud!o napisał:

za dlugie, skroc to jakos poetycko cos w stylu : [BORG] Tweety
heheh


Chester, ty im powiedz : maly, ale za to jaki waleczny!

Nie no moze zejdzmy juz z Chesterka, bo jeszcze chlopaka zajedziemy i bedzie mial czerwona pupe


............................................
Pon Lip 18, 2005 10:57 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


MEC
The Janitor


Captain
::: 3104 :::
STEAM_0:1:2431296
wiek: 42
FAbUS napisał:
aud!o napisał:

za dlugie, skroc to jakos poetycko cos w stylu : [BORG] Tweety
heheh


Chester, ty im powiedz : maly, ale za to jaki waleczny!

Nie no moze zejdzmy juz z Chesterka, bo jeszcze chlopaka zajedziemy i bedzie mial czerwona pupe


i się w sobie zamknie... i co wtedy?


............................................
Wto Lip 19, 2005 12:21 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


aud!o


Ensign
::: 836 :::

i MEC go pocieszy drapiac go w uda broda obraz sie, prooooosze


............................................
Wto Lip 19, 2005 12:28 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


MEC
The Janitor


Captain
::: 3104 :::
STEAM_0:1:2431296
wiek: 42
aud!o napisał:
i MEC go pocieszy drapiac go w uda broda obraz sie, prooooosze


nie ma sprawy... podrapię go jak tylko z Tobš skończę


............................................
Wto Lip 19, 2005 12:33 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Sebulba
tofif*


Fleet Captain
::: 3811 :::
STEAM_0:1:12876270
wiek: 49
nie zaponij audio ze cie przykrylem workiem na smieci :rotfl: :rotfl:


............................................
Wto Lip 19, 2005 12:48 am


•  Adults only
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan XaNaX
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


aud!o


Ensign
::: 836 :::

opisze wam wyjazd z lotu ptaka

przez caly tydz. przed wyjazdem mialem jakies ostre jazdy i nie dosypialem. pamietam ze w srode z truskafka* o 3 nad ranem odprowadzalismy gand0lfa do domu. nawet tak nie gryzl, chcial sie tylko z wszystkimi napierdalac i robil odglos czubaki ;] w czw.
odprawilem henka i agatke do krakowa i sie pozniej troche najebalem ;] siedzielismy na grochowie przed buda tofa i sluchalismy ' lapy lapy cztery lapy' z jakiejs fury jego kolegi. - stad sie wzial moj dzwon w komorce. w piatek sie oczywiscie spoznilem.

w pociagu poznalismy walecznych typow. w wagonie obok jechali na mecz do szcz. legionisci z ktorymi zapoznal sie najpierw gandi, a pozniej ja. bylo ich z 10 w sumie, chlopaki mieli bardzo ostra jazde na obrone pociagu w poznaniu, bo bedzie szturm kiboli w poznaniu, bo ostatnio jak jechali to byl... w miedzyczasie pociag stanal na jakims moscie, otworzylismy drzwi i zwiedzilismy sobie most 20 m nad ziemia. zajebista jazda, zwlaszcza po ciemaku i zwlaszcza jak pociag odjezdzal

w poznaniu wyszlismy sobie kulturalnie na peron na szluga zobaczyc czy nie ma kiboli. jedynymi kibollami na stacji bylismy my

lajtmotivem podrozy byla pani z Warsa, cud nie kobieta!!! radzila sobie ze sfora najebanych kolesi z wdziekiem baletnicy, mistrz sztuka, chociaz byla po czterdziestce (pani byla ze szcz. ) respekt ;] melanz w Warsie byl ostry. calusy w raczke sie sypaly jak wysiadalismy ;] byl jeszce jeden bardzo przyjazny mlody konduktor, ktory pogadal zeby reszta sfory nie wzywala na nas SOK'u. pozdro panie konduktor! (tez ze szcz.)

w sobote nad ranem w szcz. choupoki odebrali nas z dworca (respekt szczecin!), za jakas godz. od przyjazdu rozjebalem sobie masakrycznie nogi o doniczke pod akademikiem, piszczel na wierzchu, bo chcialem chyba gand0lfa przytulic

to jest chyba jedyne zdjecie tej skurfialej donicy cwiekowanej kamieniami

efekt widac tu:

w wawie po powrocie przez 3 dni puchly mi przez to lapy tak ze z bolem zakladalem skarpy, nie mowiac o siuzach

pozniej poszlismy na dworzec odbierac reszte podRoznych i tam rozjebalem sobie nasade nosa o fajny niebieski daszek od tefefonu telekompromitacji polskiej. pozniej przeskoczylem przez tory i ogrodzenie zeby sie odlac i dostalem mandat za niebezpieczne przechodzenie przez ulice 50 pln, bo z ogrodzenia wpadlem prawie pod maske samochodu (chwdp).

reszte znam glownie z filmu, bo sam nie pamietam, a ty Posadzka nie oceniaj mnie publicznie po kilku akcjach, bo mnie kurwa nie znasz i nie mow ze lykam ogorki. jestes polykaczem wąskich korniszonow, chociaz cie lubie i wcale tak nie mysle musialem sie odszczekac.

pozdro. dobry melanz ;]

keep the funk alive!


............................................
Wto Lip 19, 2005 2:14 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Dobra, juz jestem w domciu. Teraz tak.

Na temat zlotu powiem, ze bylo fajnie. Na szczescie sluzna porzadkowa w skladzie ja, marysia i AdiQ nie byla potrzebna. Wszyscy zachowywali sie grzecznie, nie bylo dymow. Bo najbardziej sie obawialem dymow wsrod naszych. Ze jakis pijany pajac zacznie jakies zale po pijaku wytaczac do jakiegos drugiego pajaca za jakiegos bana sprzed dwoch lat. Na szczescie bylo spokojnie. Wiecej pisal nie bede bo zamierzam zrobic big sprawozdanie na specjalnej podstronie dotyczacej tylko zlotu. Beda opisy, WSZYSTKIE fotki, komentarze itd. Na razie padam z nog i wiecej nic nie pisze.

Przyczepie sie tylko do filmu kreconego przez MEC-a. Ja tu czegos nie kumam. Jakie kurwa wersje dla zlotowiczow i wersje okrojone. Z czego chcecie okjrawac? I po cholere? Na zlocie nie bylo nic, co musi byc trzymane za zamknietymi drzwiami. Jeden film dla wszystkich i koniec. Co to za jakies kurwa przywileje? Ci co nie byli maja byc ukarani gorsza wersja filmu? A to niby czemu? Niech widza co sie dzialo i niech zaluja ze ich nie bylo. Tym bardziej, ze film i tak by wyciekl, nawet bez pomocy Gacka. Jeden "w tajemnicy" pokaze drugiemu i bedzie i tak krazyl podziemna poczta. Bez sensu i tyle. I na koniec szkoda, ze MEC krecil jakies pierdoly a potem zabraklo baterii na prawdziwy zlot. Bo to, co jest na filmie to tylko przygotowania do zlotu, a wlasciwy zlot juz sie niestety nie zalapal na film. A szkoda.

Na koniec dodam tylko, ze wiekszosc osob jest na zywo taka, jak sobie wyobrazalem. Jedyne roznice to takie, ze myslkalem ze Gandalf i Bolo sa wieksi i szersi. Gacek taki kurwa rozgadany a na zlocie siedzial jak trusia. Szawel to taki suchotnik . Na forum wielka geba a w rzeczywistosci cichutki i spokojniutki. Adio to pajac jakich malo, caly zlot przespal i tylko sie budzil aby poskakac na stole . Jasiu palil wszelkie kawaly. Tofif i Bohater pokazywali pisiory, a Hades dupe (czerwona taka byla) . marysia dostal zalamki jak zobaczyl, ze jestem wiekszy od niego .

I jeszcze jedno. Co za sandalki pogryzlem Bolowi? . Ja nic nie pamietam, pijany bylem. Zreszta jebac to, do wesela sie zagoi .

Dzieki chlopaki za fajny zlocik.


............................................
Nie Lip 24, 2005 1:29 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


MEC
The Janitor


Captain
::: 3104 :::
STEAM_0:1:2431296
wiek: 42
Karbi... nie wersja okrojona, tylko okraszona opisami, podkładem muzycznym etc.

ale nieważne

film znajduje się na ftp misia

EOT

(ręce mi opadły)


............................................
Nie Lip 24, 2005 3:13 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
... czyli ogolnie bylo fajnie i pociesznie jak to w gronie wsrod samychpayacow byc powinno BTW moze sie uda spotkac niedlugo w ZAkopcu, choc tylko z czescia ludzisk coz jednak lepsze to (w moim przypadku) niz nic

Pozdrawiam Wszystkich Zlotowiczow
(a filmik i tak obejrze


............................................
Nie Lip 24, 2005 4:05 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


al!eneq
ten typ alien


Commander
::: 2938 :::
STEAM_0:1:1928545
wiek: 36
MEC napisał:
Karbi... nie wersja okrojona, tylko okraszona opisami, podkładem muzycznym etc.

ale nieważne

film znajduje się na ftp misia

EOT

(ręce mi opadły)


o_O zaczales wieszac psy na ludziach, ktorzy podali link do filmu. Tak bardzo Ci zalez to patent na niego wykup. Ja myslalem, ze ten film bedzie ogolnie dostepny i kazdy kto nie byl bedzie mogl obejrzec co sie dzialo na zlocie. Czytam ten temat, a tu widze, ze ktos chce zrobic [BORG-zlot] i [BORG-reszta]. To po co byl ten film? zeby teraz sie klocic kto go moze obejrzec, a kto nie? Myslalem, ze ten film jest bardziej dla osob, ktorych nie bylo niz dla tych, ktorzy byli i widzieli choc moze nie pamietaja

Jezeli moge prosic podajcie link o ile Mec znowu nie zrobi afery.


............................................
Nie Lip 24, 2005 10:59 pm


•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Karbulot napisał:
Gandalf i Bolo sa wieksi i szersi.

Było mnie przed operacją oglądać

Karbulot napisał:
I jeszcze jedno. Co za sandalki pogryzlem Bolowi? . Ja nic nie pamietam, pijany bylem. Zreszta jebac to, do wesela sie zagoi .

Jak się przepychaliśmy dupami koło komputera przydeptałeś mi sandałka a ja potrzebowałem podnieść nogę do góry i przy tym zabiegu pourywałem wszystkie klamerki w sandale :rotfl:
Jazda była z tego przez całe dwa dni, a przy okazji dostałem nowa ksywe "Defekt" :rotfl:
pozdrawiam


............................................
Nie Lip 24, 2005 11:38 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


koOmbinerQa
nerka


Commander
::: 2732 :::
wiek: 25
dawaj kur... link do filmu bo nie wiem czy warto jeździć na te zloty pajace BORG to rodzinka a w rodzince trzeba się dzielić

update:
Dziękuje za link



Ostatnio zmieniony przez koOmbinerQa dnia Pon Lip 25, 2005 12:42 pm, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Nie Lip 24, 2005 11:52 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


KILIK


Ensign
::: 855 :::
STEAM_0:0:88920

Zbanowany
:: LINK ::


............................................
Pon Lip 25, 2005 1:30 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


MEC
The Janitor


Captain
::: 3104 :::
STEAM_0:1:2431296
wiek: 42
:: LINK ::


............................................
Pon Lip 25, 2005 1:32 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


myhas
miriam


Lieutenant Commander
::: 2324 :::
STEAM_0:0:896136
wiek: 36
mec napisal ze nie chcial pokazywac filmu w zywklej wersji . on chcial ja wzbogacic o napisy , podklad muzyczny etc. a nie okrajac film !

a w ogole to jestem pijany . pozdrawiam (tym razem sprawdzalem bledy)


............................................
Pon Lip 25, 2005 1:55 am


•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 21 z 27
Idź do strony   [1]  [-10]   Poprzedni  17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004