zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Szkółka dla graczy :P



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Deska
Szelest.DSK


Captain
::: 3489 :::
STEAM_0:0:6298995
wiek: 39
Nie wiem czy pisze to w dobrym dziale no ale wsumie inne kategorie mi do tego nie pasują jeśli sie myle prosze o przeniesienie w odpowiedni dział

No więc mam taki pomysł żeby utworzyć może jakąś szkółke dla graczy żeby podnosić ich skille uczyć jakiś zachowań itd. na różnych mapach żeby sie z nimi ograli. Oczywiście musiałby sie ktoś tym zająć ktoś doświadczony znający sie troche na taktykach szło by robić jakieś mixy i spary 4fUn... Niewiem jak inni ale gdyby takie coś było założone chętnie bym skorzystał i podnosił swojego skilla niewiem jak inni

Co wy na to? Piszcie co myślicie na ten temat i kto by sie mógł tym zająć Mogło by sie to zwać np. Szkółka BORG czy jakos tak


............................................
Czw Lip 21, 2005 8:57 am


•  Adults only
•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Th0m35h


Ensign
::: 904 :::
STEAM_0:1:268098
wiek: 35
chlopcze jak chcesz skilla podniesc to graj sobie ffa i to duzo graj sobie aim mapki na anarchi i czasem na neutralu nie graj tam czesto bo ja tam gram i niechce zebys zobaczyl jak ja zamiatam bo sie zalamiesz

takie pr0 zachowania przychodza z czasem jak np patrzenie na radar albo podlozenie bomby ;] jak bedziesz grac duzo to skill sam wzrosnie i nie ma mowy o jakiejs szkolce dla amatorow

nikt z nas nie chodzil do jakiejs szkolki i kazdy jakos tam gra wiec moja rada zacznij grac zamiast pisac na tym forum a skill ci wzrosnie

pozdroo ;]


............................................
Czw Lip 21, 2005 9:11 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Deska
Szelest.DSK


Captain
::: 3489 :::
STEAM_0:0:6298995
wiek: 39
młahaha ales mi nowość powiedział ja gram dziennie po pare godzin zazwyczaj na neutralu i misiu skilla mam dobrego tylko chodzi mi też o taktyczne bardzoej rozegranie mapy... nie raz na HLTV widziałem 2 teamy, jeden z nich mial świetnych graczy, wysoki skill itd. a drugi nie powiem ze był bardzo słaby ale przeciętny skill ale za to świetnie taktycznie byli przygotowani, rzadne rasze w T tylko obrona BSów, zresztą nie będe opowiadaćbo to trzeba by było widzieć i pozamiatali team wydawało by sie mocniejszy bo miał lepszych plajerów a tak FFA to prawie każdy po kilku miechca umi grać jako tako a po dłuższym czasie wymiatać... ja sie chce dalej rozwijać i nie popełniać czasem głupich błędów których moge uniknoć jeśli mi ktoś je wskaże podczas wspólnej gry np. w takiej szkółce


............................................
Czw Lip 21, 2005 9:24 am


•  Adults only
•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
A mnie sie wydaje ze to dobry pomysl )
Szczegolnie ze jest tutaj dosc duzo ludzi o ktorych mozna powiedziec ze
graja jesli nie wybitnie to przynajmniej dobrze i rowno (bez naglych przeblyskow geniusza:P ) ze wiedza jak sie gra porzadnego TEAM pl
Mamy tez ( jako BORG) pare dobrych serwerow wiec moznaby cos zaczac robic....
Nie iwem tylko jak zainteresowanie tym pomyslem w koncu KAZDY uwaza sie za mastera i pro^skilla

Pozdrawiam


............................................
Czw Lip 21, 2005 9:43 am


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
Temat przeniesiony.

Pozdrawiam.


............................................
Czw Lip 21, 2005 10:44 am


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


KEME


Lieutenant Commander
::: 2010 :::
STEAM_0:0:3520676
wiek: 38
Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do takiego przedsięwzięcia
Pomysł bardzo dobry - oczywiście trzebaby znaleźć jakiegoś skillora który raz czy dwa w tygodniu (myślę, że ze 2 razy po godzinkę sesja byłaby) miałby czas takie coś poprowadzić i który oglądałby demka - oczywiście wymagałoby to pewnego poświęcenia z jego strony ale to już można dogadać. Do tego myślę, że liczba chętnych na takie coś przerosłaby bardzo szybko liczbę slotów na serwach.
A teraz najciekawszy pomysł (tak mi się wydaje ):
Jeżeli taka szkółka by wypaliła to co powiedzielibyście na np. płatne lekcje CSa - BORGi miałyby swoje sesje za free,a inni płaciliby np. 5 zeta za miesiąc (ja jako BORG z chęcią zapłaciłbym 5 zeta miesięcznie za takie coś), pieniążki trafiałyby do kasy kolektywu i przeznaczone byłyby na np, zciepy takie jak z miśkiem na serw , czy nawet na wynajęcie miejsca do spania na zlocie (typowo BORGowe sprawy) ale żaden alkochol itd. pieniądze byłyby dysponowane przez całość rady Kolektywu.
Do tego możnaby to zareklamować na np. boardzie CS.pl i innych tematycznych. Co do wynagrodzenia dla prowadzącyh to dostaliby w zamian za prowadzenie takiego czwegoś - po 1 pełnego admina na serwie na którym byłyby lekcje, po2 reserwe slota na każdym naszym serwie (który posiada taką opcję), i adminy 1 czy 2 stopniowe na naszych serwerach (wszystkich - myślę, że prowadzący mósiałby się sporo napracować i poświęcić czasu na to więc myślę że adminy na wszystkich serwach to spoko wynagrodzenie
Sama gestja osób (jeżeli takowe byłyby chętne - ale szczerze myślę, że ludzi byłoby więcej niż "Instruktorów i czasu na serwie) jeżeli osoba by wpłaciła te np. 5 zł to wpisywałaby w tytule wpłaty swój nick i email - później osoba odpowiedzialna za konto itd. tworzyłaby listę nicków które przydzielałaby do poszczególnych grup, po czym wysyłała by im hasło na dany miesiąc i termin lekcji mailem i miałby np. 5 dni na odwołanie i prośbę na zmiane grupy i tym samym terminu lekcji - przy czym każdy musiałby z góry płacić za lekcje i instruktor dostawałby listę nbicków które zapłaciły reszte by banował na np. czas lekcji
Co o tym myślicie - jeżeli znajdą się instruktorzy to myślę że jest to realna propozycja Napis\zcie opinie bo jak sie spodobał pomysł to mam jeszcze pare pomysłów jak to urządzić A serwerem mógłby być BH-DW(cw)


............................................
Czw Lip 21, 2005 11:39 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Zszywa3
dziewczyna z PRLu


Lieutenant Commander
::: 2457 :::
STEAM_0:0:240204

pan deska napisał:
nie raz na HLTV widziałem 2 teamy

No no, to sie nazywa dobry poczatek.


............................................
Czw Lip 21, 2005 11:44 am


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Rozq
c18 | Sandra


Fleet Captain
::: 4183 :::
STEAM_0:1:13758117
wiek: 36
moim zdaniem wystarczy ogladac demka ktora mozna sciagnac z:

:: LINK ::
:: LINK ::

kazdy gracz z czolowych teamow takich jak sk albo nip jest lepszy od potencjlanych instruktorow takze obejzenie kilku demek moim zdaniem wystarczy aby sie podszkolic


............................................
Czw Lip 21, 2005 11:50 am


•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Spe3dy
Cheetah; spidi*


Commander
::: 2805 :::
STEAM_0:0:1184706
wiek: 34
ja jestem za!!!!

i nie ufajcie ludziom którzy mówią że gra ffa podniesie wam skilla tp!

bo to są dżołki nie ludzie :rotfl:

jak tylko coś się ruszy w te strony chcę wiedzieć.
jestem w klanie i totalnie nie umiem grac tp. niech ktoś mi pomoże !


............................................
Czw Lip 21, 2005 12:02 pm


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


MEC
The Janitor


Captain
::: 3104 :::
STEAM_0:1:2431296
wiek: 42
POMYŒŁ WYŒMIENITY... TYLKO POOTRZEBA KOGOŒ Z RADY, ABY GO ZREALIZOWAĆ... - ZASADZKA MOŻESZ COŒ POWIEDZIEĆ?


............................................
Czw Lip 21, 2005 1:16 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mider
Zasadzka


Fleet Captain
::: 4151 :::
STEAM_0:0:1039742
wiek: 54
Nie jestem w radzie serwerów
Moje poparcie macie

Pogadajcie ze skilorami, żeby im się chciało.
I nie prawda, że tylko gra podnosi skill. Ja jestem cienias, ale bylem jeszcze większym cieniasem. Poprawiło mi się odkąd jednego wieczoru ktoś, już nie pamięt kto, latał ze mną na spekcie przy włączonym alltalku i komentował co robię źle. A źle robiłem prawie wszystko. Za nisko lufa, źle chodziłem, źle wychodziłem zza winkli itd itp. Teraz dalej robię to źle, ale przynajmniej wiem na co zwracać uwagę i co poprawiać.


............................................
Czw Lip 21, 2005 1:46 pm


•  Clan STORM
•  Juniors only
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


volcano
wredny ch*j


Commander
::: 2684 :::
STEAM_0:1:6840883
wiek: 39
OffTopic [musiałem bo mnie zirytował]
Th0m35h napisał:
chlopcze jak chcesz skilla podniesc to graj sobie ffa i to duzo graj sobie aim mapki na anarchi i czasem na neutralu nie graj tam czesto bo ja tam gram i niechce zebys zobaczyl jak ja zamiatam bo sie zalamiesz

takie pr0 zachowania przychodza z czasem jak np patrzenie na radar albo podlozenie bomby ;] jak bedziesz grac duzo to skill sam wzrosnie i nie ma mowy o jakiejs szkolce dla amatorow

nikt z nas nie chodzil do jakiejs szkolki i kazdy jakos tam gra wiec moja rada zacznij grac zamiast pisac na tym forum a skill ci wzrosnie

pozdroo ;]

chłopcze, bo w piórka obrośniesz i polecisz z tym swoim pro-skillem w siną dal... jeśli uważasz, że gra na Anarchii daje skilla TP to gratuluję i powodzenia w klanówkach.


............................................
Czw Lip 21, 2005 3:30 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


KEME


Lieutenant Commander
::: 2010 :::
STEAM_0:0:3520676
wiek: 38
Volcano tylko mi nie wybuchnij bo Olsztym lawa zaleje


............................................
Czw Lip 21, 2005 3:45 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


wlodek
polish^mi


Lieutenant
::: 1511 :::
STEAM_0:1:678316
wiek: 34
volcano napisał:
OffTopic [musiałem bo mnie zirytował]
Th0m35h napisał:
chlopcze jak chcesz skilla podniesc to graj sobie ffa i to duzo graj sobie aim mapki na anarchi i czasem na neutralu nie graj tam czesto bo ja tam gram i niechce zebys zobaczyl jak ja zamiatam bo sie zalamiesz

takie pr0 zachowania przychodza z czasem jak np patrzenie na radar albo podlozenie bomby ;] jak bedziesz grac duzo to skill sam wzrosnie i nie ma mowy o jakiejs szkolce dla amatorow

nikt z nas nie chodzil do jakiejs szkolki i kazdy jakos tam gra wiec moja rada zacznij grac zamiast pisac na tym forum a skill ci wzrosnie

pozdroo ;]

chłopcze, bo w piórka obrośniesz i polecisz z tym swoim pro-skillem w siną dal... jeśli uważasz, że gra na Anarchii daje skilla TP to gratuluję i powodzenia w klanówkach.


buahahha volcano myslisz ze ktos by go do klanu chcial??


............................................
Czw Lip 21, 2005 3:52 pm


•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


pajoo


Captain
::: 3197 :::
STEAM_0:0:13367678
wiek: 33
poco mi ta szkółka jestem za pr0 dla szkółek


............................................
Czw Lip 21, 2005 4:03 pm


•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004