zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

A teraz ja wam cos powiem



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Po ostatnich wczorajszych sensacjach mam juz serdecznie tego wszystkiego dosyc. Doprawdy moja cierpliwosc juz sie skonczyla, nie bede juz dla was dobry Karbi. Koniec i kropka. Ja naprawde mam ciekawsze rzeczy do roboty niz zalagadzanie konfliktow, podcieranie waszych zasmarkanych nosow i staranie sie zadowolic wszystkich niezadowolonych. Wiecznie tylko slysze wasze placze i skargi. Ze ktos dostal kicka, ze ktos nie ma admina, ze ktos chce do BORG. Ledwo z Abossem zalatwilem wszystko pozytywnie, to mi tofif zaczal zawracac dupe, a jeszcze Vernom obrazony ze swoim sakramentalnym "odchodze z BORG". Juz mi nerwy wysiadaja przy waszych niezadowolonych wiecznie humorach. Jestescie dorosli i inteligentni wiec sami mozecie sie dogadywac a nie jak cos sie komus krzywda dzieje to zaraz ja musze wszystko uspokajac. W BORG jest prawie 150 osob i naprawde nie zadowoli sie wszystkich. Wszyscy narzekaja ze na Hub 1 za duzo adminow, ale tez wszyscy chca go miec. Kazdy kurwa patrzy tylko na swoja dupe i aby sie dobrze w BORG usadowic, a malo kto mysli o dobrze wszystkich. Zatem jak dla mnie sie skonczylo. Od dzisiaj jesli ktos chce odejsc z BORG, droga wolna. Nie bede go zatrzymywal. Jesli mi ktos zasteka o admina dostanie ode mnie PLONKa i ignora na GG. Jak ktos bedzie narzekal na drugiego to sam go z BORG wywale w trybie ekspresowym jako powod "nie potrafi sie zaadoptowac". Zgloszenie do przyjecia pisze sie tylko raz, sprawa wedruje do Komitetu Asymilacyjnego, w 3 dni podejmujemy decyzje i jest odpowiedz. I to jest odpowiedz ostateczna, zadnego wiecej pisania, bo ban na boardzie. Ja was kurwa uspokoje ze bedziecie jak zegarki chodzic. Dosc juz mam waszych humorow, fochow i d±sów. Jesli nie potraficie zyc w zgodzie z reszta oznacza to ze nie potraficie wspolzyc z innymi ludzmi. BORG sie ostatnio zrobil przystania dla sfustrowanych, niezadowolonych i znudzonych, a ja juz mam dosyc grac role pani wychowawczyni czy clowna cyrkowego chcacego zabawic wszystkie dzieci. Zatem od dzisiaj radze wam ostroznie wazyc slowa i sie ladnie usmiechac nawet jak macie zly humor, bo ja was kurwa skutecznie oducze tych humorow.



Ostatnio zmieniony przez Karbulot dnia Czw Mar 27, 2003 9:44 am, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Czw Mar 27, 2003 9:02 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
Heh.. i bardzo dobrze. Zbyt dobry chciales byc dla wszystkich Karbi, a bycie "dobrym wujkiem" szybko meczy
Ciekawi mnie tylko jak dlugo swoje nastawienie utrzymasz, w koncu i tak w glebi duszy jestes dobrym czlowiekiem i chcesz dobrze...
GL


............................................
Czw Mar 27, 2003 9:15 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


xan


Lieutenant Junior Grade
::: 1260 :::
STEAM_0:1:8246556

Pieknie , napisane .
Pozatym konczy sie jebana zima i zaczyna wiosna , to sie humory poprawia .
Zgadzam sie z Karbim w 100 procentach .


............................................
Czw Mar 27, 2003 9:20 am


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Gość


:: :::

I bardzo dobrze. Usmiecham sie:




............................................
Czw Mar 27, 2003 9:22 am


Odpowiedz z cytatem




xan


Lieutenant Junior Grade
::: 1260 :::
STEAM_0:1:8246556

tofif napisał:
I bardzo dobrze. Usmiecham sie:



Ze zdjecia obok widac ze nawet tanczysz .
A wracajac do postu karbiego , to moze potrzebny jest [BORG] Psycholog niektorym , wiecie problemy z dorastaniem , nadmierne pobudznie , nalogi :szlug: .


............................................
Czw Mar 27, 2003 9:34 am


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


DiThor
QueeN


BORG Moderator
::: 1803 :::
STEAM_0:0:3478627
wiek: 117
No i tak ma być - closed.


............................................
Czw Mar 27, 2003 10:55 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004