zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Muza na Anarchii tylko w weekendy



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Jaka powinna byc zgoda puszczania muzyki?
Caly tydzien   
60%
   60%  [ 28 ]
Tylko weekendy   
28%
   28%  [ 13 ]
Wcale nie mozna puszczac muzyki   
10%
   10%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 46

koOmbinerQa
nerka


Commander
::: 2732 :::
wiek: 25
Moje zdanie jest takie:
Muzyka jest OK pod warunkiem że jest to śmieszna muzyka, nie taka w stylu bum bum i cyk cyk, taką muze moge sobie posłuchać na codzień, a na serwerze liczy się dobra zabawa.
Odnośnie puszczania paru muzyczek na mape - sam tak robie (łamie regulamin wiem) ale zazwyczaj późnym wieczorem gdzieś tak w godzinach 24 - 3, wtedy grają osoby które to tolerują i które siedzą na serwie już jakiś czas.
Zazwyczaj puszczam: Lambade, rock&roll (mix), Boys Szalona , LosLobos, arka noego, reksio, VayaConDijos, czerwone gitary (ladne oczy). Taka muza buduje klimacik i czasem wychodzą dziwne sytuacje jak np, wczoraj (wężyk przy lambadzie:)


............................................
Wto Sie 09, 2005 4:47 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
Najpierw slowo do PajoO:
SSAJ!
Nie grasz na anarchy zbyt wiele a glosy w ankiecie o tym serwerze oddajesz

Co do sprawy:
Jestem przeciw jakims zakazom. Przeciez pierwszym zalozeniem tego serwera byly wlasnie muzyczki. Karbi - przeczytaj jeszcze raz tego pierwszego posta, w którym napisałem dopiero o pomysle załozenia "serwera dla payaców". Napisałes tam "muzyczki dozwolone" i to sie przyjelo. Z biegiem czasu okazało sie ze muzyczki trzeba troche ukrócic (1 na mape) bo sobie ludzie koncerty urzadzaja (swego czasu tez tak robiłem, nie bijcie ). Ten serwer ma dzieki tym muizykom atmosfere. Problemy z muzyczkami zaczely sie w momencie, gdy niektorzy gracze z neutrala "wpadali" na anarchie i nie byli przyzwyczajeni do muzyczek co wyrazali pieknymi nieraz wiazankami...

Tylko w weekend? Bez sensu - tak bylo chyba kiedys na uni... A anarchia ma chyba zupelnie inne zalozenia niz mialo stare uni

Owszem, teraz puszczane muzyczki nieraz sa typu "bum bum cyk cyk tiku tiku tik" ale i to niektorym sie podoba. Jak juz to moznaby zrobic ankiete czy dane typy muzyczek (hip-hop, techno... etc) maja byc dozwolone. Nie wiem jaki poglad na ten temat maja inni. Ja podziele sie swoim. Moim zdaniem takie "normalne" (czyt. niepajacowate) muzyczki tez sie przydaja. Nie wszystkie ale sie przydaja

A co do osob przeginajacych - gag, kick, ban - w tej kolejnosci jezeli kolejne kroki nie skutkuja Na prawde niewiele osob tak przesadza zeby karac wszystkich BTW ankieta pokazuje ze jednak melodyjki sa lubiane

Te 2-3 sekundowe wstawki zapoczatkowal bodajrze Bollus gdy puscił "dziabnal mnie..." i o ile one kogos smiesza to sa ok

Zeby lolus klnal? Nie widzialem jeszcze chociaz z nim troche pogrywałem na serwerze

RaEkwOn:
A czemu tego dragonballa nie puscic? jezeli nie bedzie przeszkadzal wiekszej czesci graczy to puiszczaj we wszystkich jezykach swiata

Zreszta sam Karbulot powiedział mi na mapie de_dust2_long (a co - zapamietałem ) zeby tak sie bardzo sztywno nie trzymac tych zasad "1 muzyczka na mape" tylko podchodzic do tego z pewnym luzem

Moze trzeba zalozyc ankiety "HipHop na anarchii, Techno na anarchii" zamiast "muzyczki na anarchii"? Zeby wyszczegolnic co tak naprawde wkurza graczy na serwerze

Nie bede tych tematów teraz zakladac bo mnie Karbi objedzie za zbyt duze ilosc sond na forum jak juz kiedys bylo ale moze sam zalozy Wtedy bedzie jasne czy gracze anarchii chca hiphop czy nie. Czy moze techno mdli wiekszosc


............................................
Nie Sie 14, 2005 4:02 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004