zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Zaostrzenie restrykcji na Anarchii



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Ostatnio na Anarchii zaczyna byc troche balaganu. I nie mowie tu o Borgach, Nutkach czy zaprzyjaznionych bywalcach serwera. Chodzi mi o to, ze zlaza sie jakies podejrzane nowe persony, ktore zachowuja sie skandalicznie. Widzac luzna atmosfere sami z niej korzystaja, niestety w sposob niezbyt rozgarniety. Po kilka melodyjek, wrzaski do mikrofonu, obrazanie graczy czy nie stosowanie sie do zasad panujacych na specyficznych mapach - w sumie staja sie cholernie uciazliwi.

Dlatego postuluje w dwoch sprawach.

Po pierwsze admini - nie cackac sie z graczami. Starzy bywalcy zdazyli juz dobrze poznac zasady serwera. Wiedza, ze mozna puszczac tylko jedna muzyke na mapie. Wiedza, ze na pewnych mapach sa w niektorych miejscach walki tylko na noze. Dlatego ich przewinienia traktowac surowiej niz innych graczy - ban na godzinke bez ostrzezenia z pewnoscia lepiej im "przypomni" zasady niz powtarzanie po raz n-ty tego co powinno im byc od dawna wiadome. Jesli chodzi o nowych graczy, to raz ostrzec, a jak nie poskutkuje - wywalac. Mamy taka wielka obsade na serwie, ze nie potrzebujemy sie szczypac z jakimis kolesiami z dupy. Innymi slowy nauka zasad w trybie skroconym i przyspieszonym. Przynajmniej dla bywalcow bedzie wiecej slotow.

Po drugie, prosze raina o przywrocenie na Anarchii opcji permanentnego bana. Bo widze, ze wielu kolesi trzeba sie pozbyc raz na zawsze. Pytanko tylko, czy uprawnienie stopnia drugiego wystarczy, aby admin mogl dac perma.

I na koniec, zastanawiam sie, czy nie wprowadzic na Anarchii adminow na Steam ID. Sa bowiem osoby, ktore w obecnosci adminow sie pilnuja, jednak przy ich braku lamia zasady. Mysle ze pare banow puszczonych przez fejkow spowodowaloby, ze sie beda bardziej pilnowali.


............................................
Sro Sie 24, 2005 7:16 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Slayer
rn: SlaYer_prk.


Ensign
::: 968 :::
STEAM_0:0:5985037
wiek: 33
Zbanowany
ciekawe ile przybędzie tematów w dziale skargi na adminow


............................................
Sro Sie 24, 2005 7:32 am


•  Clan Destructive Socks
•  Clan FoD & V.S.
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


jury
[BORG] Boq'ta


Commodore
::: 4674 :::
STEAM_0:1:227154
wiek: 48
ad po trzecie
ok ale tylko tym adminom ktorzy nie sa kontrowersyjni
i szanuja swoja funkcje

reszta adminow zawsze moze wejsc pod innym nickiem
a w krytycznym momencie ujawnic sie i nagrodzic
niepokornych wg ich zaslug

update
mam pytanie bo qrde dwa razy probowalem i nie udalo mi sie
zbanowac kolesia z konsoli, musialem z menu
wpisywalem amx_ban "STEAMID_x:x:xxxxxx" 60 i dupa
odpowiedz z serwera byla taka ze nie ma gracza o tym id



Ostatnio zmieniony przez jury dnia Sro Sie 24, 2005 8:29 am, w całości zmieniany 2 razy

............................................
Sro Sie 24, 2005 8:13 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
adminy na steamid - czy tego już nie przerabialiśmy?


............................................
Sro Sie 24, 2005 8:13 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Cytat:
reszta adminow zawsze moze wejsc pod innym nickiem
a w krytycznym momencie ujawnic sie i nagrodzic
niepokornych wg ich zaslug

Niby tak. Ale wielu adminow jest doskonale znanych. Gracze lubia fejkowac i pod fejkiem bruzdzic. Admin na fejku niezalogowany nie ma nawet mozliwosci sprawdzenie amx_who2 czy to swoj czy inny pajacuje. Miedzy zmiana nicka a odpaleniem menu (wiadomo ze bany z konsoli sa skopane), wybranie opcji jaki ma byc ban czasowy i znalezieniem klienta na liscie graczy a takze dobre przyjrzenie sie na numer gracza i klawiature w celu unikniecia "omskniecia reki" - to zwykle kilka sekund. W tym czasie srednio rozgarniety gracz znajacy admina jest w stanie uciec z serwera.

Cytat:
ok ale tylko tym adminom ktorzy nie sa kontrowersyjni
i szanuja swoja funkcje

Ostatnio robilem czystki na Anarchii jesli chodzi o adminow z przyslowiowej dupy.

Cytat:
adminy na steamid - czy tego już nie przerabialiśmy?

Wiem sadziu. Admini na ID - temat rzeka. Ale sam widzisz ze admin na nicku niewiele moze. Dlatego lepiej jest wybrac mniejsze zlo i zamiast niekonczacych sie skarg na graczy czytac sporadyczne skargi na adminow. Na adminow rzadko kto sie skarzy, obcy nas w sumie nie interesuja, poza tym nawet nie czytaja forum. Zreszta kazda skarga zostanie osobiscie przeze mnie zweryfikowana po logach w razie czego.


............................................
Sro Sie 24, 2005 8:25 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


#aNKA


Ensign
::: 960 :::
wiek: 34
Zbanowany
Karbulot napisał:
zamiast niekonczacych sie skarg na graczy czytac sporadyczne skargi na adminow.

Spajk napisał na mnie już druga skargę


............................................
Sro Sie 24, 2005 9:22 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


!marysia!
Mam plan: NAPIERDALAMY !!


Fleet Captain
::: 3928 :::
STEAM_0:0:844298
wiek: 113
Mam znacznie prostsze rozwiązanie - zamknijcie ten serwer z dupy !!!
Pozdrawiam.


............................................
Sro Sie 24, 2005 9:38 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
ja mam lepszy pomysł. zamknąć !marysię! z dupą. najlepiej nieumytą :rotfl:

a mi się podoba na anarchii - fajny serwerek do tego żeby odpocząć od suxowatych map na neutralu, posłuchać pijanego karbiego pieprzącego smuty i wrócić na dust2 albo aztec na neutrala

a wracając do głównego tematu, to problem z graczami wożącymi się gdy nie ma adminów będzie zawsze. piszesz o ludziach, którzy na tyle znają adminów, że po zmianie nicka będą uciekać. ale to nie są gracze w takim razie gracze anonimowi, tylko stali bywalcy. takich łatwo ukarać.
zresztą admin jak gra na fejku, żeby zobaczyć jak sie ludzie sprawują, może sobie porobić screeny ze steam id delikwentów, potem krótka notka w dziale dla adminów i perm.
problemów z adminami na steamid już było sporo. prowokacje, anonimowość kar itp. skarg było dużo.
temu właśnie adminy są teraz na nicka. myślę że jednak lepiej tak zostawić. chyba że takiego admina dostanie naprawdę niewiele osób odpowiedzialnych (imo to nie ma ich dużo)

jury napisał:

mam pytanie bo qrde dwa razy probowalem i nie udalo mi sie
zbanowac kolesia z konsoli, musialem z menu
wpisywalem amx_ban "STEAMID_x:x:xxxxxx" 60 i dupa
odpowiedz z serwera byla taka ze nie ma gracza o tym id

polecenia amx z konsoli są skopane z tego co wiem.


............................................
Sro Sie 24, 2005 9:43 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Cytat:
Po drugie, prosze raina o przywrocenie na Anarchii opcji permanentnego bana. Bo widze, ze wielu kolesi trzeba sie pozbyc raz na zawsze. Pytanko tylko, czy uprawnienie stopnia drugiego wystarczy, aby admin mogl dac perma.

I na koniec, zastanawiam sie, czy nie wprowadzic na Anarchii adminow na Steam ID. Sa bowiem osoby, ktore w obecnosci adminow sie pilnuja, jednak przy ich braku lamia zasady. Mysle ze pare banow puszczonych przez fejkow spowodowaloby, ze sie beda bardziej pilnowali.


ad 1) Permanentny jak permanentny ale ban z konsoli byloby dobrze (na wszystkich serwerach - po pierwsze szybciej sie pisze (imho niz czeka na przelecenie wszystkich screenow) a po drugie mozna wpisac "reason" i koles ma wyraznie za co od razu

Poza tym skoro mozna przeciez permy nawet kasowac (chocby z Globmina) to po co sie szczypac Karbi ? Niech maja, skoro ma byc porzadek i przestrzeganie zasad

ad 2) Co do fejkow to mysle ze mozna na probe wlaczyc. I tak przeciez w logach jest wszystko kto i co, wiec nie ma nieporozumien. Bedzie latwiej bo tak trzeba czekac runde (zeby sie przelaczyc na admina) jak sie uzywa fejka.

Update : Pozdrawiam



............................................
Sro Sie 24, 2005 9:59 am


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
markooff napisał:
ban z konsoli byloby dobrze (na wszystkich serwerach - po pierwsze szybciej sie pisze (imho niz czeka na przelecenie wszystkich screenow) a po drugie mozna wpisac "reason" i koles ma wyraznie za co od razu


jestem za. Wtedy nie bedzie moze skarg w stylu niewinnego "nie wiem za co...."

rzeczywiscie szybciej sie pisze niz szuka nieraz kolesia po tych screenach

Problem tylko w tym czy amx_ban dziala dobrze, bo z tego co slyszalem to czasem glupieje i banuje nie tego kolesia o ktorego chodziło


............................................
Sro Sie 24, 2005 10:52 am


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
kajtek, jest na to metoda. Kopiujesz z konsoli ID kolesia i dajesz mu kicka. jak juz kolesia nie bedzie piszesz addbana i wtedy nie szuka gracza spośród zalogowanych tyko dodaje wpis do banned.cfg. To jest bezpieczniejsze. Na neutralu tego nie ma bo dostep do flagi ma tylko rada, ale skoro na anarchii beda permy to bedzie mozna napisac nawet 5 minutowego addbana.
pozdrawiam


............................................
Sro Sie 24, 2005 10:58 am


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
No , to by bylo rozwiazanie, Bolo...
I chyba bedzie trzeba tak robic, o ile Karbi sie zgodzi
Wtedy reason mozna dopisac do kicka .

Pozdrawiam


............................................
Sro Sie 24, 2005 11:03 am


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


al!eneq
ten typ alien


Commander
::: 2938 :::
STEAM_0:1:1928545
wiek: 36
Karbulot napisał:


Cytat:
adminy na steamid - czy tego już nie przerabialiśmy?

Wiem sadziu. Admini na ID - temat rzeka. Ale sam widzisz ze admin na nicku niewiele moze. Dlatego lepiej jest wybrac mniejsze zlo i zamiast niekonczacych sie skarg na graczy czytac sporadyczne skargi na adminow. Na adminow rzadko kto sie skarzy, obcy nas w sumie nie interesuja, poza tym nawet nie czytaja forum. Zreszta kazda skarga zostanie osobiscie przeze mnie zweryfikowana po logach w razie czego.


Bedzie walka wsrod adminow Zaczna sie rewolucje, zeby Ci z neutrala tez dostali bo na anarchi maja


............................................
Sro Sie 24, 2005 11:51 am


•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


myhas
miriam


Lieutenant Commander
::: 2324 :::
STEAM_0:0:896136
wiek: 36
al!eneq napisał:
Karbulot napisał:


Cytat:
adminy na steamid - czy tego już nie przerabialiśmy?

Wiem sadziu. Admini na ID - temat rzeka. Ale sam widzisz ze admin na nicku niewiele moze. Dlatego lepiej jest wybrac mniejsze zlo i zamiast niekonczacych sie skarg na graczy czytac sporadyczne skargi na adminow. Na adminow rzadko kto sie skarzy, obcy nas w sumie nie interesuja, poza tym nawet nie czytaja forum. Zreszta kazda skarga zostanie osobiscie przeze mnie zweryfikowana po logach w razie czego.


Bedzie walka wsrod adminow Zaczna sie rewolucje, zeby Ci z neutrala tez dostali bo na anarchi maja

to tez . ale karbi....sprawa tego ze admin z pod fejka nie wiele moze jest taka sama na neutralu jak na anarchy . my(nie wszyscy) tak samo gowno mozemy z pod fejka etc.(bo moge nie byc pod fejkiem ale adma pod tym nickiem nie mam.). i na neutralu tez wszystko pieknie jak admina "rzekomo" nie ma. ostatani guzik siedzial pod fejkiem to az mnie wolal zeby porzadek zrobic , a ja wchodzilem pod nickiem "[zastava|sq] myhas" i gnilem tak bo musialem czekac na nowa runde i jeden koko uciekl. to jest ten sam problem. a wiec lepie sie zdecydujcie czy dajecie wszystkim(czyt.adminom nizszym w hierarchi) admy na steam_id cszy nikomu . to jest moje zdanie


............................................
Sro Sie 24, 2005 1:02 pm


•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Mider
Zasadzka


Fleet Captain
::: 4151 :::
STEAM_0:0:1039742
wiek: 54
1. Permy - PRZECIW
2. Admini na STEAM_ID - PRZECIW

Wszystko to już przerabialiśmy. Jest bałagan, bedzie jeszcze większy.
jest tylu adminów, że zazwyczaj jakiś jest na serwerze. Jeśli wtedy jest spokuj to właśnie o to chodziło, prewencja to podstawa. Ci co rozrabiają jak admina nie ma, wcześniej czy później wyleca na zbity pysk.


............................................
Sro Sie 24, 2005 1:25 pm


•  Clan STORM
•  Juniors only
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004