zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Zaostrzenie restrykcji na Anarchii



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Mario.B
xces


Ensign
::: 858 :::
STEAM_0:1:1984716
wiek: 52
Admin na anarchy na steam id to calkiem niezly pomysl. Faktycznie jak wchodze na serwer z Tagiem robi sie cicho i spokojnie.

POZDRAWIAM


............................................
Sro Sie 24, 2005 1:39 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Coz, zgadza sie, tylko ze jest jeszcze inny problem, zauwazylem ze wystarczy zeby wszedl na serwer ktos z tagiem BORG... A przeciez nie bedziemy chyba namawiac ludzi do nie uzywania taga Przymierza

Aktualnie gram pod nickiem -+- i swietnie sie bawie obserwujac jak ludziki kozakuja ...

Pozdrawiam


............................................
Sro Sie 24, 2005 2:50 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
ja tez zara jakiegos nicka z dupska zapodam i wejde popatrzec
pozdrawiam


............................................
Sro Sie 24, 2005 2:58 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Niestety, ale dawanie banow z konsoli jest rozmaite. Juz dwa razy dalem permy kolesiom, a zbanowalo Ronika i Pafika. Ostatnio zapodalem pol godziny bana jakiemus jelopowi z dupy, ktory dwa razy zapodawal melodyjke. Wpisalem amx_ban 30 nick i... zbanowalo sadzika. Dlatego juz nie daje banow z konsoli, bo jest zrypana.


............................................
Sro Sie 24, 2005 3:51 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Karbulot napisał:
Niestety, ale dawanie banow z konsoli jest rozmaite. Juz dwa razy dalem permy kolesiom, a zbanowalo Ronika i Pafika. Ostatnio zapodalem pol godziny bana jakiemus jelopowi z dupy, ktory dwa razy zapodawal melodyjke. Wpisalem amx_ban 30 nick i... zbanowalo sadzika. Dlatego juz nie daje banow z konsoli, bo jest zrypana.

No to zamiast tego najpierw daj kicka a bana dopisz z addbana. troche wiecej klikania, ale sposób pewny.
pozdrawiam


............................................
Sro Sie 24, 2005 4:14 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Mario.B
xces


Ensign
::: 858 :::
STEAM_0:1:1984716
wiek: 52
Sadzik wlasnie najpierw dostal kicka a dopiero pozniej bana


............................................
Sro Sie 24, 2005 5:05 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


#aNKA


Ensign
::: 960 :::
wiek: 34
Zbanowany
Ban spod consoli....szkoda że nie działa ..... na mapach typu fy_sky w ogóle nie widać menu bo wtapia się w kolor śniegu.
Nie widać również napisów na tsayu więc trudno wytłumaczyć ludziom zasady jak większość nie zwraca uwagi na zwykłego saya. Nieraz można się dogadać ale nie zawsze. Jeśli się da, to przydałaby sie opcja czarnego tekstu [ say @b ].
A co do adminów na steamid.
Jestem za.
Najlepiej niech rada wybierze komu przyznać admina na steamid.
Nawet jak ja go nie dostanę to przynajmniej jakiś admin [z uprawnieniami na steamid] będzie mógł szybko zbanować buractwo.
Banowanie na fejku jest męczące.
[BORG] #aNKA [m&s|sq] - jest troche do wpisania.
Zanim wpiszę nicka, zanim wejdę w menu ustawię czas i kopnę gracza to troche minie.
Gorzej jeszcze jak jest to koniec mapy i gościowi nie chce się ściągać nexta ...

p.s.
Zazwyczaj po wejściu na serwer wpisuję status w consoli i tak co jakiś czas wpisuję. Jak pojawi się ktoś bardzo upierdliwy to zawsze można się wtedy postarać o perma dla niego jak np. zdąży zwiać. I proponuję żeby admini raz na jakiś czas wpisywali status. Zajmuje to pare sekund a pozwala na ściganie buractwa.


............................................
Sro Sie 24, 2005 7:13 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
dzis siadlem do gry na anarchy i bylem bardzo pozytywnie nastawiony mialem dobry humor i postanowiłem przetestowac metode markoffa - nie banowac tylko gagowac i upominac. MOZNA SWIRA DOSTAC. Wszedlem na serwer a tam na starcie gosc puszcza muzyczki ktore trzeszcza jakbym u siebie blache o blache pocierał. Moze by to i mozna zniesc gdyby nie drugi gosc ktory powiedzial "cisza, teraz ja puszczam" i nie czekajac na cisze zaczal puszczac jako 2... Dałem obydwom gaga. Jedez zaczal sie ze mna bawic i za kazdym razem co mu dałem gaga to od sie odlaczał z serwera i robil reconnecta. Za 5 gagiem i za jego 5 reconnectem dałem bana 5 minut... Lekko juz wqrzony postanowiłem mimo wszystko ograniczyc bany jak napisał markoff. Niestety plucie sie na tsayu, voicecomie (gdzie jestem doskonale slyszalny bo mam glosno nastawiony mic) NIC NIE DAJE. Tym razem bardzo wqrzony dałem 2 bany za łamanie zasad. JAK REKA ODJAL. Inni gracze nie wiedzieli ze to 5 minutówki, a powiedziałem ze byly to 1440 () Po prostu jak reka odjal. Nagle wszyscy juz wiedzieli czego nie mozna robic na mapie, mimo ze wczesniej utrzymywali, iz nie mieli pojecia ze dana sprawa jest na tej mapce zakazana... Takie łagodne podchodzenie du graczy nic nie daje (niestety). Polityka adminowania markoffa moze i sprawdza sie na neutralu. Moze i sprawdza sie na anarchy w niektorych godzinach (gdy gra markoff) ale przy tych graczach ktorych dzis gosciła anarchia, polityka markoffa nie zdała egzaminu (a szkoda).


............................................
Sro Sie 24, 2005 7:23 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
wiecie co mi to zaczyna przypominać?
kółko gospodadyń wiejskich, tylko zamiast gospodyń są admini :rotfl: "a to ten nie słucha, a ten puszcza muzyke, a ten obraża, a ten strzela, a ja już nie mogę"
czytając to można by stwierdzić, że taki admin to ma już wogóle źle i niedobrze i że się mu krzywda dzieje. i tylko admin na steam id pomoże.

admin na steam id nic nie rozwiąże - tak już było i o ile pamięć mnie nie myli (a mam zajebistą), wcale nie było lepiej. ani porządku większego, ani mniej skarg.

jacy gracze są tacy są, należy dążyć do tego żeby przez większość czasu na serwie był jakiś admin i pilnował porządku, a wtedy czy będzie na steam id, czy na nicka, to nie będzie miało znaczenia.


............................................
Sro Sie 24, 2005 7:45 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Zadzik mieć racja! Wy dać krowa zadzikowi
No ale taka prawda. Macie admina i sie pierdolicie z niemotami. Dostanie kicka to zrozumie, a jak zacznie pyskowac to bana (zaleznie od rodzaju pyskówki odpowiednio długiego - nawet perma zeby przysedł na forum)
I po zawodach. Jestescie u siebie. Jeśli ktoś fika to trepujcie z konsoli
pozdrawiam


............................................
Sro Sie 24, 2005 8:01 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Treaz jest Globan, wiec bedzie prosciej. A ty masz Kajtek naprawde miekkie serce. 5 gagow i dopiero ban na 5 minut. Nie szczypac sie z nimi tylko ostro walic z grubej rury, niech wiedza ze to nie przelewki inaczej na leb nam wejda.


............................................
Sro Sie 24, 2005 8:04 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


myhas
miriam


Lieutenant Commander
::: 2324 :::
STEAM_0:0:896136
wiek: 36
Bolo napisał:
a jak zacznie pyskowac to bana (zaleznie od rodzaju pyskówki odpowiednio długiego - nawet perma


no tak tylko ze teraz ban to max godzinka


............................................
Sro Sie 24, 2005 8:07 pm


•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Hmm ja tez daje najpierw upomnienia i potem gagi/nicki i tp sprawy a na koniec dopiero ban. Ale sie nie skarze na nikogo , wychodze z zalozenia ze jesli sobie sam nie poradze z kims to po co mam miec admina. Oczywiscie w wypadku ewidentnych czitow - musi byc perm. Ale tylko w takim imho

Update: Nie pisze tego zeby krytykowac niczyjego sposobu administrowania nie nie, tylko popatrzcie, czy faktcznie nie zrobilo sie tak ze teraz mozna na wielu serwerach bana wylapac praktycznie jesli nie za nic to za naprawde male sprawy... Co innego jesli ktos lamie powaznie zasady i czituje, albo uprzykrza (a czasem uniemozliwia) gre innym. Dla takiego nie powinno miec miejsca na serwerze. Ale jesli zaczniemy dawac bany niemal za wszystko, to czy nie bedzie tak jak to opisal autor w artykule :: LINK :: ? Czy to nie obniza wogule range adminow i znaczenie bana..?

KJ'cie piszesz ze ciezko jest upominac ludzi - wiesz ze mi czasem tez, ale stosuje sie do jednej prostej zasady - jak chcesz zeby cie ludzie traktowali - tak sam ich traktuj. Jeszcze nigdy nie mialem sytuacji zeby mi ktos wszedl na glowe, a przeciez nie strzelam seriami banow . Wydaje mi sie ze na ludzi o wiele lepiej dziala np. uniemozliwienie im mowienia (ale bez wyrzucenia z serwera) niz ban. Maja wtedy mozliwosc pomyslenia czemu tak a nie inaczej no i przekonuja sie ze masz,jako admin, naprawde kontrole nad nimi.. Wladze z ktorej nie koniecznie musisz zrobic PELNY uzytek


aNKA napisał:
Banowanie na fejku jest męczące.
[BORG] #aNKA [m&s|sq] - jest troche do wpisania.
Zanim wpiszę nicka, zanim wejdę w menu ustawię czas i kopnę gracza to troche minie.
Aniu wpisz sobie w cfg cos takiego :
bind ";" "name [BORG]%#aNKA%[m&s|sq]"
i powinno byc po problemie

Pozdrawiam



Ostatnio zmieniony przez markooff dnia Czw Sie 25, 2005 6:51 am, w całości zmieniany 7 razy

............................................
Sro Sie 24, 2005 11:14 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Qwert


Master Petty Officer
::: 219 :::
STEAM_0:1:2012339

Czyzby koniec z pajacowaniem na Anarchi ??
sam raz padlem ofiara kolesia ktory mnie nawyzywal ale co ja moglem zrobic:P dalem m muta i sie skaczylo


............................................
Czw Sie 25, 2005 12:29 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
Qwert napisał:
Czyzby koniec z pajacowaniem na Anarchi ??

czasem naprawdę myślę że powinni wprowadzać w szkole przedmiot "rozumienie czytanego tekstu". bo chyba czasem sama nauka języka polskiego nie wystarcza

markooff - co do drugiego akapitu, to właśnie napisałem coś podobnego w innym temacie. stanowcze nie przeciw banowi jako pierwszemu narzędziu admina.


............................................
Czw Sie 25, 2005 7:46 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004