zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

nowe pulginy



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
markooff napisał:
Hmm.. ciekawe tylko pewnie bedzie duzo problemow z tym, bo ludzie beda plakac, a to ze sie skonczyl, a to ze "do dupy z takimi granatami" jak zgina przypadkiem na respie ..

Pozdrawiam


wszystkim i tak nie dogodzisz. Na NIEMAL kazdej mapie sa pojedyncze (lub wiele) glosy "ale mapa z dupy" itp. Kwestia tego, czy wiekszosc by na ten plugin narzekała czy wiekszosc by byla zadowolona.

Ankieta na forum ma znikomy sens, bo wypowiadaja sie w nich ludzie ktorzy na anarchy zagladaja wyjatkowo okazyjnie...

Przydałby sie dzial "dla graczy anarchy" ale to pobozne zyczenie bo nikomu nie chce sie sprawdzac kto gra czesto na serwerq i dawac/odbierac mu praw dostepu do takiego dzialu

W takim przypadku chyba najlepszym wyjsciem jest zainstalowanie pluginu "na próbe" i ewentualne usuniecie/inne skonfigurowanie go w pozniejszym czasie


............................................
Pią Wrz 02, 2005 2:41 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


orc


Senior Petty Officer
::: 134 :::
STEAM_0:0:3063576

AMI napisał:
orc napisał:
A moze zainstalujemy(cie?) na anarchii stary, dobry, wysluzony Warcraft 3 TFT mod?


Pzdr,
orc

TO BYLO OMAWIANE WIELOKROTNIE...



Jestem tutaj od zaledwie miesiaca, wiec nie krzycz na mnie o;...


Pzdr,
orc


............................................
Pią Wrz 02, 2005 2:48 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Slusznie KJ - ja tez uwazam ze nalezy stworzyc dzial specjalnie dla ludzi grajacych (mam na mysli reularnie) na Anarchii. Wtedy naprawde moznaby sensownie cos zadecydowac (=np. ankiete puscic)
Karbi co ty na to ?

Pozdrawiam


............................................
Pią Wrz 02, 2005 4:02 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
szczerze? to mi się nie podoba ten pomysł. ani na vota, ani bez vota. nie przekonuje mnie ten plugin do tego żeby warto go było instalować na anarchii.
owsze, nie wątpie że zabawa jest przednia na początku, ale też myślę że w dłuższym okresie czasu nie zdałoby to egzaminu. i jeszcze jeśli inni grazce mieli by o tym decydować, czy tak mam grać w danej chwili czy nie, to już wogóle do tyłka - albo serwer jest taki, albo taki, a nie że się zmieniają warunki i styl gry co 10min.


ps. tak się zastanawiałem gdzie napisać posta nr 3000 i padło tutaj (po prawdzie to wybór jest maksymalnie ch...y, ale chcę to zrobić przed statsą Bolem )


............................................
Pią Wrz 02, 2005 4:57 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


mrzawka
Bonita Baby


Lieutenant Commander
::: 2310 :::
STEAM_0:1:11908863
wiek: 39
jak to ch...owy???? w koncu to moj topic zasysaj sadzik i indexy mi wyslij


............................................
Pią Wrz 02, 2005 5:41 pm


•  Adults only
•  Anarchy Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
sadzik - ten serwer wcale by sie nie zmienial co 10 minut On CALY CZAS jest pajacowaty i taki by pozostał. Rownie dobrze mozeesz powiedziec ze kazdy serwer zmienia sie co ~20 minut bo przeciez mapa sie zmienia :rotfl: plugin bylby pajacowaty co moim zdaniem doskonale pasuje do jego klimatu


............................................
Pią Wrz 02, 2005 6:41 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Spe3dy
Cheetah; spidi*


Commander
::: 2805 :::
STEAM_0:0:1184706
wiek: 34
a ja jestem kategorycznie na NIE.

he_poolnight nudzi się po 2 minutach gry... co za różnica jaka mapa. same granaty są nudne. już wolę same noże


............................................
Pią Wrz 02, 2005 8:16 pm


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


MEC
The Janitor


Captain
::: 3104 :::
STEAM_0:1:2431296
wiek: 42
markooff napisał:
Slusznie KJ - ja tez uwazam ze nalezy stworzyc dzial specjalnie dla ludzi grajacych (mam na mysli reularnie) na Anarchii. Wtedy naprawde moznaby sensownie cos zadecydowac (=np. ankiete puscic)
Karbi co ty na to ?

Pozdrawiam


powiem tak... mnie to smierdzi coraz wiekszymi podzialami wewnetrznymi w BORG... takie tworzenie dzialow dla osob, ktore graja na jednym, badz drugim serverze i odbieranie dostepu innym osobom do niego smierdzi na kilometr...
lecz jesli powstanie takie cos, to prosze o stworzenie dzialu tylko dla osob grajacych na NEUTRALU bez mozliwosci odwiedzania tego dzialu przez osoby, ktore okazjonalnie pojawiaja sie na tym serverze...
Podoba sie Wam taki pomysl? Mnie nie.


............................................
Pią Wrz 02, 2005 8:25 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Zaraz , tu nie chodzi wcale o odwiedzanie. Mozna zrobic przeciez tak ,zeby W ANKIETACH mogly glosowac tylko osoby GRAJACE STALE na anarchii, a czytac , pisac itp moglyby wszystkie ) BORGi zecz jasna

A tak na marginesie - podzialy sie zaczely wraz z BORG ELITE (.)

Pozdrawiam



Ostatnio zmieniony przez markooff dnia Pią Wrz 02, 2005 9:40 pm, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Pią Wrz 02, 2005 9:27 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
MEC chodzi o to zeby serwery byly idealnie dopasowane pod wzgledem gustów ich stałych bywalcow. Niestety jesli zalozyc ankiete o anarchy to zaraz swoje zdanie musi obwiescic np. Slayer ktorego na anacrhy mimo ciaglego grania nie widzialem od dobrych 2 tygodni... Mimo próśb, aby wypowiadały sie osoby ktore graja na serwerq wypowiada sie ktos chce (spoza tego grona) . Ja wiem ze to wyglada jak podzial, ale w sumie jest to niejakim podzialem. Nie znam ludzi, ktorzy graja wylacznie na neu, bo ja gram na anarchy. Coz - life. Nie mam nic do tego ze oni wola ten serwer. To jest podzial. I nic tego nie zmieni (chyba ze powrót znow do jednego jedynego "slusznego" serwera). A taki dzial o anarchy ulatwiłby wprowadzanie zmian na tym dobrym i ciekawym serwerze. Dzial dla neutrala? A tam sie cos tak wlasciwie dzieje? Bo nie zauwazylem zeby bylo duzo spraw do obgadania o neutralu (przynajmniej duzo mniej niz o anarchy). Ale jesli takowy bylby sensowny (nie wiem czy jest - ja tam duzo nie gram) to w sumie czemu nie? Mi podoba sie kazde rozwiazanie ktore prowadzi do poprawy stanu serwerów. A takie dzialy chyba by pomogly

UPDATE: markoff dobrze prawi - polac mu


............................................
Pią Wrz 02, 2005 9:31 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004