zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Mapka de_borg - dyskusja



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 7
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Niestety panowie, przykro sie przyznac, ale odpuszczam sobie te mapke. Przynajmniej na razie. Powodow jest kilka. Po pierwsze, nie dam rady. Andrzej prosil mnie abym mu przygotowal tekstury i plan mapki. Przestrzenny plan lokacji, ogolem jak mapka ma byc usytuowana. No niestety. O ile jeszcze tekstury od biedy bym przygotowal, to przestrzenny plan przerasta moje mozliwosci. Nigdy nie bawilem sie grafika 3D ani rysunkami architektonicznymi. Poza tym nie mam pomyslu. Ostatnio grajac w CS-a przyjrzalem sie paru mapkom. Zauwazylem, ze sa pelne zakamarkow. A to przeciez mapki w stylu dust czy militia maja otwarta przestrzen i latwiejsze sa w budowie. Zamknieta mapka, wnetrze Szescianu BORG... Sorki chlopaki, ale sie na tym rozjechalem. Nigdy nie robilem mapek ani podobnych rzeczy i naprawde nawet nie wiem jak zaczac. Nie wiem jakie tekstury zastosowac, nie mam zadnej wizji. Buszowanie po demku Star Trek niewiele pomoglo. Tamte lokacje sie nie nadaja do Multiplayera. Sa za male i zbyt zakrecone. Mam mniej wiecej w glowie wizje jak to ma wygladac, ale doprawdy nie potrafie tego przelac na papier. Poza tym o ile proste jest stworzenie jednej lokacji, to trudno je ze soba polaczyc aby stanowily calosc. Nie chce sie angazowac w wielka niewiadoma, jaka jest ta mapka. To musi byc solidna robota a ja nie chce testowac swoich mizernych mozliwosci aby sie pozniej zawiesc. Poza tym mam inne sprawy na glowie. Za duzo w tym by bylo mojego udzialu. Kiedy tofif powiedzial ze zna kolege, ktory nam pomoze zrobic mapke myslalem ze sie jakos wspolnie zaangazujemy. Ze pomozecie. Ale znowu sie mi zwala wszystko na glowe. Nie po to wreszcie odetchnalem z ulga po skonczonej stronie BORG, zeby ponowie ladowac sie w wielomiesieczna prace. I o ile przy stronie widze efekty swojej pracy to tutaj wszystko jest mgliste. Ani nie wiem czy moja praca da jakies efekty, czy to bedzie wygladalo tak jak bym chcial. Zebym jeszcze sam robil cala mapke to mialbym podglad na cala sprawe i na biezaco moglbym weryfikowac swoje posuniecia. Robie lokacje, teksturuje ja, wymyslam na biezaco w trakcie tworzenia. A tutaj takie mailowanie itd to przerasta moje sily. Naprawde jestem pelen podziwu dla REVOLTA za zrobienie Gunman Chronicles. Oni to wszystko robili poprzez net. Ale to zawodowcy a co ja bidny Karbi moge. Nie znam sie na robieniu map i dlatego odpuszczam. Przynajmniej na razie. Nie mowie ze sytuacja jest przegrana, ale nie teraz. Tym bardziej ze mi sie odechcialo i stracilem zapal. A robota bez zapalu nie przyniesie rezultatow.


............................................
Sro Gru 18, 2002 8:53 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Gość


:: :::

A ja tej mapki jeszcze definitywnie nie skreslam. Teraz na głowie mam mapkę de_king_size ale jak j± skończę to pom¶lę nad kolejn±. Mi po głowie chodzi taki pomysł: studio filmowe czyli różne pomieszczenia a w nich np dekoracje do filmu z sze¶cianem Borg. Czyli poł±czenie ¶wiata rzeczywistego (studio itd) z ¶wiatem fantasy (dekoracje Borg). Wydaje mi się że takie rozwi±zanie jest "bardziejsze" bo sam sze¶cian Borg były czym¶ w stylu mapek do gry HalfLife. Ciekawe co Wy s±dzicie na ten temat. Pozdrawiam - Andrzej


............................................
Sro Gru 18, 2002 1:51 pm


Odpowiedz z cytatem




DiThor
QueeN


BORG Moderator
::: 1803 :::
STEAM_0:0:3478627
wiek: 117
pomyslimy po swietach bo mamy teraz zapiernicz... rozklad przestrzenny szescianu znamy z holym dosc dobrze


............................................
Sro Gru 18, 2002 3:39 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
No wlasnie. Aja go nie znam. Ominal mnie film First Contact. Ominal mnie rowniez Voyager. A tam bylo chyba najwiecej BORGa. Lubie Star Trek. Widzialem wszystkie pierwszych szesc filmow (stad kryptonimy sparringow wewnetrznych), oraz dwie pelnometrazowki z tych nowszych. Ogladalem zaciekle serial The Next Generation i Deep Space Nine. Widzialem tez kilka pierwszych odcinkow serialu (Jeszcze te z mlodym Shaterem i Nimoyem). Jednak BORG ukazywal sie w tych filmach fragmentarycznie. Nie wiem zatem jak wyglada Szescian BORG. Druga sprawa to ta przestrzenna mapka. No slowo daje, nie umiem projektowac w przestrzeni. A chcialem, aby ta mapka byla maksymalnie w trzech wymiarach (cos na wzor filmu Cube). No i sie rozjechalem. Moze i na sile bym cos sklepal, ale nie chce odwalac amatorszczyzny.

Nim sie nauczylem robic strony internetowqe jakie robie tera, uplynelo wiele czasu i wiele projektow. Podobnie przypuszczam by bylo z mapka. Aby robic dobre mapki, trzeba miec w tym wprawe. Trzeba zrobic kilka badziewnych nim sie zalapie profesjonalizm. Ja tutaj po prostu nie mam pomyslow ani natchnienia. Podjaralem sie tym demkiem, fajne tekstury ale lokacje kiepskie. No nie do multi. Owszem lepiej sie prezentowaloby to w wiekszej otwartej przestrzeni, ale jak to zrobic...? Pamietacie gragment z ALIENS (druga czesc) jak drugi prom z Bishopem i Ripley laduje na platformie stacji wymiany powietrza? Takie cos, w tym rodzaju, ale bardziej mroczne. A pamietacie ffargmenty otwartej przestrzeni jak Kirk wolno podlatywal na poczatku do Enterprise w The Motion Picture? Tam tez bylo ciekawe wrazenie polaczenia przestrzeni z lokacjami. Ale jak juz mowilem, tu potrzebny zawodowy projektant wnetrz 3D i doskonaly znawca Szescianu BORG.

Kiedy tofif powiedzial mi, ze zna koghos kto zrobi mapke, przyklasnalem. Pozniej Andrzej poprosil o tekstury. Spoko, nie ma sprawy. A pozniej o plan mapki. Tu tez z rozpedu sie zgodzilem. Pozniej jednak jak zaczalem projektowac... usiadlem. To nie takie proste. Gryzmolilem i gryzmolilem, robilem na sile bez zadnej koncepcji. Az sobie odpuscilem. Nie ze to jakies szalenie skomplikowanie. Ale nigdy tego nie robilem i naprwde nie wiem nawet jak by wyszlo.

Wydaje mi sie ze pomysl z lokacja w studiu filmowym nie bylby taki zly.


............................................
Sro Gru 18, 2002 4:56 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Gość


:: :::

Czy kto¶ wie sk±d mogę ¶ci±gn±ć sobie demko gry Star Trek Elite Force żeby móc zapoznać się z rozkładem sze¶ciana Borg, to mi ułatwi i umożli szybsze zrobienie mapki, liczę na wasza pomoc - Andrzej - AHA


............................................
Czw Sty 09, 2003 6:18 pm


Odpowiedz z cytatem




^Acrid


Lieutenant
::: 1780 :::

Oto linki:
:: LINK ::
:: LINK ::
:: LINK ::
:: LINK ::


............................................
Czw Sty 09, 2003 6:58 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Gość


:: :::

Spoko, dzięki za linki, demko mam już u siebie.Mniej więcej już się zapoznałem z tym sze¶cianem I pomysł na mapkę też mam, więc pomalutku będę się za ni± zabierał - AHA

-------------------------------------------------------------------------------
Jeżeli chcecie poznać moje dotychczasowe mapki to zapraszam TU


............................................
Pią Sty 10, 2003 10:08 pm


Odpowiedz z cytatem




Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Cholera Andrzej, zupelnie zapomnialem ze prosiles o link do tego demka. Sorki wielkie, ale ostatnio malo bylem w Sieci.


............................................
Sob Sty 11, 2003 3:36 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


volcano
wredny ch*j


Commander
::: 2684 :::
STEAM_0:1:6840883
wiek: 39
nie ma to jak reflex Karbi...patrz wyzej Acrid juz zapodal linki


............................................
Pon Sty 13, 2003 12:44 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
Heh volcano... mysle ze wlasnie temu Karbi nie podal linkow i przeprosil za zapomnienie, ze zauwazyl linki Acrida
orientuj sie troche


............................................
Pon Sty 13, 2003 12:50 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


volcano
wredny ch*j


Commander
::: 2684 :::
STEAM_0:1:6840883
wiek: 39
eeee....chory jestem nie kojaze faktow


............................................
Pon Sty 13, 2003 12:59 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Ano nie kojarzysz . Andrzej mnie poprosil o linki. Poniewaz odbieralem maila w locie (to znaczy mialem akurat 5 minut czasu) przyrzeklem sobie, ze dam mu link pozniej. Sam szukalem linka do demka chyba z pol godziny. A pozniej po prosty zapomnialem to zrobic. Sorki chlopaki, ale dostaje dziennie ponad 50 maili (nie liczac spamu) i naprawde czesto odpowiedziec na jakis zdarza sie zapomniec.


............................................
Pon Sty 13, 2003 3:06 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


^Acrid


Lieutenant
::: 1780 :::

Karbulot napisał:
Sam szukalem linka do demka chyba z pol godziny


Pol godziny? ..hmm, masz zaplon jak ruska rakieta... Ja nie widze problemu w wpisaniu w goglach nazwy giery+demo.


............................................
Pon Sty 13, 2003 4:01 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Gość


:: :::

Juz dawno mu tego linka dalem


............................................
Pon Sty 13, 2003 5:26 pm


Odpowiedz z cytatem




AHA


Senior Petty Officer
::: 105 :::

No prace nad mapk± już ruszyły Czę¶ć z Was napewno już widziała kawałek Azteca, napewno więcej Azteca nie będzie, bo ma być jak najwięcej sze¶cianu Borg. Karbiemu wysłałem fabułę. Mam nadzieję że j± tu wkleji. Wtedy mam nadzieje wszystko się wyja¶ni nt. tego azteca.


............................................
Sro Sty 29, 2003 7:08 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 7
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004