zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Nowy board BORG



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 20 z 25
Idź do strony   [1]  [-10]   Poprzedni  15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następny

Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Test napisał:
Test warningow.
Powinno byc ostrzezenie.

// Karbulot //

Gupi!
sam siebie ostrzega
pozdrawiam


............................................
Sro Lut 01, 2006 12:11 am


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


jury
[BORG] Boq'ta


Commodore
::: 4674 :::
STEAM_0:1:227154
wiek: 48
ami laczysz sie theborg czy celinternet??
lacz sie przez borg.celinternet.pl
na razie cookies nie dzialaja na theborg


............................................
Sro Lut 01, 2006 8:10 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Jesli chodzi o domeny, to Zasadzka 2 dni temu mowil mi na serwie, ze zrobil kiedys pewna poprawke umozliwiajaca laczenie sie przez obie domeny (chodzi o zapisywanie ciastek). Po updacie boardu tego niestety juz nie ma. Mial mi wyslac na PM-a te poprawke ale jakos mu sie chyba zapomnialo. Poki co, tak jak pisal jury - laczcie sie poporzez celinternet.

Jesli chodzi o ostrzezenia, to bardzo ciekawy mod. Zrobilismy go w nocy, ale musielismy chwilowo wylaczyc. Mod polega na tym, ze administratorzy i moderatorzy maja dodatkowe trzy przyciski przy przyciskach cytuj, edytuj, usun, profil, pm itd. Te przyciski to ostrzez, banuj i odbanuj. Ostrzezenia sie ustawia w panelu admina, ze po jakijs tam liczbie ostrzezen nastepne jest banem na forum (domyslnie po 10 ostrzezeniu). Daje to mozliwosc ostrzegania i banowania (oraz odbanowywania) z pozycji postu kazdego niesfornego forumowicza. Specjalnie przydatne na stasty, spamerow, bluzgaczy, offtopikowcow i innych przeginajacych pale na forum. Jak widac, pod nickiem ostrzeganego lub zbanowanego pojawia sie napis informujacy o jego "zotlych kartkach" i robiacych mu obciach.

Niestety mod jest troche niedopracowany, autor wyszedl z zalozenia, ze kazdy moderator bez wyjatku moze ludzi ostrzegac badz banowac. Na naszym forum jest to zatem nieprzydatne w takiej formie, bowiem zwykly szaru minimoderator z dzialu zamknietych for klanowych moze rozdawac bany i ostrzezenia. Mientus przerabia to tak, ze przywilej ostrzegania bedzie przyznawany indywidualnie niezaleznie od tego czy ktos jest moderatorem czy nie.



Ostatnio zmieniony przez Karbulot dnia Sro Lut 01, 2006 9:48 am, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Sro Lut 01, 2006 9:36 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


TormenT
c18 | Janet


Lieutenant Commander
::: 2336 :::
STEAM_0:0:7242492
wiek: 46
Gdzie jest butonik czy tam jak kto chce kutasik?


............................................
Sro Lut 01, 2006 9:42 am


•  100+ Club Member
•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
[TormenT] napisał:
Gdzie jest butonik czy tam jak kto chce kutasik?

Jak widac, 90% ludzi go nie widzialo wiec go usunalem. Ale zrobilem tak, ze lista zalogowanych jest wyswietlana takze u gory (zamiast np niepotrzebnego czasu na forum). Czyli aby zobaczyc kto jest na forum nie trzeba juz za kazdym razem przewijac strony na sam dol boardu.


............................................
Sro Lut 01, 2006 9:50 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Czy ja musze powtarzac z osobna kazdemu?

STARYCH SKINOW JUZ NIE BEDZIE !!!

Mial byc SubSilver, ale z Mientusem przegadalismy te sprawe. Na obecnym etapie rozwoju forum nie ogarnie sie tego. 5 godzin hackowalem glupie grupy, musialem zmieniac wpisy i poprawiac kuuupe bledow w plikach, co chwile wyskakiwaly warningi i errory. Nie masz szan, musicie sie przyzwyczaic. Koniec, kropka. Jak uda sie wam przekonac Mientusa (w co watpie) do hackowania pozostalych skinow, to prosze bardzo. A ostrzegam, w starych skinach forum NA PEWNO bedzie sie wykrzaczalo, bo odwolania plikow glownych nie beda znajdowaly wpisow w skinach.

Juz przy ankiecie musialem ustawic skin na twardo. A teraz doszly grupy, warningi, wiek. I dojdzie jeszcze kuuuupa innych rzeczy, w najblizszym czasie zaawansowany profil i ludzkie zarzadzanie banami.

Dlatego nie nudzic mi juz.


............................................
Czw Lut 02, 2006 11:18 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
ojoj
Sami boardowi krzykacze uzywali subsilvera
Zara bedzie rozpacz i wrzask :rotfl:
pozdrawiam


............................................
Czw Lut 02, 2006 11:23 am


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Ja skinu nie wlacze. Proscie Mientusa. On zadecyduje. Z gory jednak informuje, ze nawet jak wlaczy inne skiny NIE BIORE ODPOWIEDZIALNOSCI ZA ICH WADLIWE DZIALANIE. Mientus zreszta tez. Nie zamierzam tez ich hackowac. Mam dosc roboty z tym tutaj, zeby robic 3-4 razy to samo. A te hacki sa naprawde ciezkie do ogarniecia. To sa hacki z "wyzszej polki" dla zaawansowancych, tu naprawde trzeba sie najebac i baaaaardzo uwazac.

I prosze mi nie truc, ze "obiecalem", czy "to mialo byc tylko na czas ankiety". Tak bylo wtedy, kiedy Mientus powiedzial, ze bedzie hackowal osobiscie inne skiny. Jak zobaczyl JAKIE to hacki, dal sobie spokoj. I nie dziwie mu sie, ma dosc roboty z bazami.


............................................
Czw Lut 02, 2006 11:29 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Ehh ,Jak ZWYKLE dramatyzujesz...

Zeby nie byc goloslownym - kurde Karbi masz tu link do NAPRAWDE duzego i powaznego forum (jednego z najwiekszych w Polsce) :: LINK :: Forum istnieje od paru lat ma 37 577 userow i parenascie roznych grup moderujaco-funkcyjnych, co niemiara wtyczek
i hackow - pryzpominam ze powstalo dookola komunikatorow sieciowych, a wiec od kazdego ma osobne wtyczki, bajerki itp... a zajmuje sie nim jeden czlowiek - ktory ma jeszcze zycie prywatne i prace. I co - na dzis funkcjonuja IDEALNIE 3 rozne skiny (bylo wiecej) MOzna ? mozna.

Moze inny przyklad - :: LINK :: (to to ktore juz kiedys cytowalem tutaj) .. Skromne 14000 userow i grubo ponad 500000 postow ... Jedna z najwiekszych kopalni wiedzy n/t sprawsieciowych, sprzetu i security...

Wejdz przegladnij, moze porozmawiaj ?
Pozdrawiam


............................................
Czw Lut 02, 2006 12:28 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
Markooff - powiedz mi o co teraz Ci chodzi?
Dla mnie w tym momencie powiedziałeś że Karbi jest po prostu albo głupi albo leniwy.

Weź wyluzuj może trochę, bo ani Karbi nie powiedział że się nie da, ani że zrobił najbardziej wypasione forum świata. Po prostu nie ma czasu na powtarzanie tej samej roboty.


............................................
Czw Lut 02, 2006 12:34 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Napisalem zeby bylo jasne ze sie da. Dzialajace. To po pierwsze. Po drugie nie lubie tlumaczen z (_|_) ze ktos ma nas za "ciemniakow" i pisze ze sie nie da i wogole jaki to jest ten swiat niedobry .... KAzdy ma kupe roboty. Jedni wieksza inni, moze, mniejsza..

Ale ze fora ktore maja tylko jeden skin sa ogolnie przez spolecznosc internetowa postrzegane jako cos gorszego ( w sensie nieelazstycznosci i schematyzmu) wiec nie dziwcie sie ze optuje za wyborem.

Dlatego jeszce raz prosba - jak skonczysz sie juz zajmowac dopieszczaniem tego skina - zajmij sie przywroceniem do funkcjonowania
SubBlack. Jakos nie zauwazylem (ani nikt inny) zeyb sie na nim COKOLWIEK wykrzaczalo przed wylaczeniem ....


Pozdrawiam


............................................
Czw Lut 02, 2006 12:50 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
A co mnie interesuja jakies "inne fora"? A niech sobie maja 20 skinow jak komus sie chce z tym pierdolic. Ja nie mam checi uzerac sie z 5 skinami na raz. Ty chcesz Black, inny chce Silver. Jakbym zaczal hackowac jedno, musialbym hackowac wszystkie zeby nikt nie byl "pokrzywdzony". A ja wiem najlepiej ile siedze nad danym hackiem i ile to zajmuje czasu. Wiec po co te wywody? Forum nieladne? Nie musisz czytac. Na sile cie tu nie trzymam.

Markooff, cos ci powiem. Gebe to ty masz szeroka. Wszystko wiesz najlepiej, ustawiasz ludzi po katach i robisz z nich glupcow. Mnie uswiadamiasz o skinach, Mientusa o bazach. Filozofujesz jakbyc siedem rozumow zjadl. A jak ci kiedys podeslalem glupi prosty plik HTML to sie na nim rozjechales i dublowales znaczniki zamykajace komorki tabeli. W gebie jestes silny, to juz wiem.

Powiem ci, ze bardzo sie ciesze, ze nie dostales sie do Sztabu. Nie scierpialbym jakbys tam wszystkich rozstawial po katach i uswiadamial jak co maja robic. Bo atmosfere to ty potrafisz robic ciezka jak cholera. Przypominasz mi Vernoma, ktory tez potrafil w kolko zatruwac mi zycie jakimis elaboratami na trzy przewiniecia monitora, a nigdy nie wiedzialem o co mu chodzi.


............................................
Czw Lut 02, 2006 1:24 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
markooff napisał:
Napisalem zeby bylo jasne ze sie da. Dzialajace. To po pierwsze. Po drugie nie lubie tlumaczen z (_|_) ze ktos ma nas za "ciemniakow" i pisze ze sie nie da i wogole jaki to jest ten swiat niedobry ....


dziwne, ja nigdzie nie zrozumiałem że czegoś się nie da zrobić. wręcz przeciwnie - zrozumiałem że się da zrobić, tyle że wymaga to czasu.

dzięki za "oświecenie"

pozdrawiam


............................................
Czw Lut 02, 2006 1:40 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Cytat:
Markooff, cos ci powiem. Gebe to ty masz szeroka. Wszystko wiesz najlepiej, ustawiasz ludzi po katach i robisz z nich glupcow. Mnie uswiadamiasz o skinach, Mientusa o bazach. Filozofujesz jakbyc siedem rozumow zjadl. A jak ci kiedys podeslalem glupi prosty plik HTML to sie na nim rozjechales i dublowales znaczniki zamykajace komorki tabeli. W gebie jestes silny, to juz wiem.


Ehh poniewaz chcesz na ogolnym kanale to Ci odpisuje tutaj - bzdury opowiadasz - jak ja sie zajmowalem dzialem sklad to - pomimo paru bledow ktore od konca swiata mi wypominac bedziesz - teraz ja CI przypomne Karbulocie - strona byla

1) aktualna - opisy zdjecia , mapy i dane regularnie byly wklepywane
(dla majacych watpliwosci - mam wszytkie materialy na dysku moge zaprezentowac

2) nie bylo tak razacych bledow jakie sa od wielu miesiecy

3) sam zalatwialem wszystkie kontakty z ludzmi to do mnie pisali maile
z danymi (nieraz na dwie storny jak sie komus pisalo) i ja je przepisywalem.. rownie morwcza praca jak inna .

Ne moja wina bylo ze z ciebie jest taki admin - ktory nie potafi przyznac dostepow poprawnie do storny ani katalogow - zajelo ci to raptem 5 miesiecy ... ehh Tak samo teraz przy wyborach kurde.. robiles je Ty ale sie zasloniles wsyzstkimi innymi , adminami zdupy itd. A konkretow nic.
Piszesz innym razem - to powiedz jak to ma wygladc. kiedy Ci podsuwam rozwiazania - to sie oczywiscie wymadrzam .... Jasne tylko nie zadales sobie trudu nigdy zeby sprawdzic w dzialaniu "a moze jednak ktos oprocz mnie cos troche wie co mowi" ?? Wolisz zaladac ze nie .

Wiesz karbi Ty to sie non stop wymardzasz na serwerze jak sie Ciebie slucha to istny slowotok masz, ale zebys uznal i zobaczyl ze sam nie jestes swiety to ... niemozliwe. Tak samo byo z Vernomem - tez mial klopoty z dogadaniem sie z Toba, Sniperem, podobnie jest z innymi. Tylko ze zawsze WINE ponosza CI inni - tak winika z kazdej Twojej wypowiedzi.

Slabo mi sie robi jak czasem to czytam.

Nie wiesz o co mi chodzi ..? Dziwne odpowiadajac na wiele topikow wiedziales .

Popatrz na opinie innych ludzi w ostatnio popularnych dzialach (np. deasymilacja) jakos dziwnie ze podobnie nieraz mysla. nie mowie o czlonach sztabu , bo wiadomo popieraja sie nawzajem, ale zwyklych ,szarych normalnych LUDZI ... Byc moze masz to rownie gleboko w dupie, nie wiem .

Mozesz mnie za tego posta wyrzucic z Przymierza, zamknac konto , odebrac wszystkie adminy i dostep do boarda. Trudno. Ale powiem Ci ze niezaleznie od tego co sie wydarzy, ja zdania nie zmieniam i nie zmenia dodanie praw do tego czy tamtego ani ich zabranie . Nie lubie dupowlazenia jak i kolesiostwa. Mowie szczerze i otwarcie. Wiem ze to sie niektorym nie podoba... Trudno. Ja sie nie prosilem do sztabu nigdy, ktos mnie wysunal , nie moja wina. I bardoz sie zastanawialem na wypadek
gdybym przeszedl cyz sie od razu nie wycofac. Bo nie rezygnowalbym
na pewno z waznych spraw a za taka uwazam uczciosc wzgledem inncyh
Czlonkow Przymierza. Wiem ze nie tylko ja.

Zeby nie pisac jednostronnie - Karbi szanuje Cie za wiele trudu i pracy wlozonych w to Pryzmierze (najwiecej z Wszsytkich). I tak jak mowilem nalezy Ci sie za to szacunek. Ale to nie zmienia faktu ze nie umiesz sie
czesto porozumiec normalnie z drugimi i docenic kogos poza swoja praca.

Over


............................................
Czw Lut 02, 2006 2:12 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 20 z 25
Idź do strony   [1]  [-10]   Poprzedni  15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004