zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Nowa strona BORG



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Brunon napisał:
Wiesz Karbi zgadzam sie z Toba, ale czasami czytam gazete, bedac pod wplywem pewnych zywek, i to zadanie jest utrudnione
Ale masz racje, cos mi sie pokreciło..Po prostu inaczej to sobie wyobrazalem

Generalnie sie przujelo, ze zarowno strony o CS-ie jak i Star Trek maja ciemne tlo i jasne litery. Do tych klimatow jakos nie pasuje jasne tlo. Jasne tlo i ciemne litery sa mniej klimatyczne, trudniej na nich uzyskac glebie tematu. Sa bardziej splycone i schematyczne. WQydaje mi sie jednak, ze serwisy sie powinny bardziej od siebie roznic niz tylko wymiana jednego koloru, ktory i tak nie jest podstawowy. Wtedy zmiana serwisow bedzie bardziej sie rzucala w oczy. Posiedzi ktos na stronce o BORG, kosmos w tle cielone barwy BORG, siwca sie neony. A pozniej zmiana klimatu, wpada na jasna stronke o serwerach czy mapach. Bo te dwie strony beda jasniejsze. pozostale trzy beda ciemniejsze. CS bedzie w roznych odcieniach niebieskiego, od blekitu po granat z biela, BORG juz wiecie jaki. Nie mam na razie pomyslu na serwis mapkowy, ale poszukam jakis ciekawych zestawien kolorow.


............................................
Sro Maj 14, 2003 12:19 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


bohater


Chief Junior Grade
::: 404 :::
STEAM_0:1:1707990
wiek: 40
jest ok


............................................
Sob Maj 24, 2003 12:04 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


nero


Ables Man
::: 13 :::

ciemno zielony kolor też był fajny, taki nastrojowy


a popielaty kolor jest jaki¶... szary, mało kolorowy

ale z tego co widzę to jest dobrze, wszystko jest wyraĽne i przejrzyste
fajna ta nowa stronka

ale stara stronka też jest fajna


............................................
Pon Maj 26, 2003 11:11 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Klimat ze starej stronki zostanie przeniesiony na ostatni serwis, traktujacy o rasie BORG. Tam bedzie zielen.


............................................
Pon Maj 26, 2003 11:45 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


SpaceMan


Class Petty Officer
::: 54 :::

Tak się ostatnio bardzo biernie udziałem na bordzie, czytam sobie, patrzę, zioram ...
... i ...
chce zaoferować swoj± pomoc, np. przy stronce. Znam się na tym, z takich rzeczy mam chlebek i piwko
Wiem, że jest dużo rzeczy, które 3eba zrobić, Karbi się dwoi i troi, reszta ekipy też. Nie jestem wtajemniczony, ale dla mniej wtajemniczonych w sprawy przymierza tez znajdzie się jaka¶ robota. Bazy danych wszelakiego rodzaju nie s± mi obce. Grafike to już chyba od małego robie. Php, dynamiczne strony itd., mogę powiedzieć, że to pestka..
Czasu mam teraz dużo, serwis, który pochłaniał mi najwięcej czasu odnosi się do dyscypliny typowo zimowej, więc teraz nie ma aktualizacji, zamieszczania wyników itd.
Mam bardzo szczere chęci … ale je¶li nie trzeba to ok. .. może jak już stane się BORGIEM przez duże B to zaprzęgniecie mnie do pracy.

Tymczasem … PAPATKI


............................................
Czw Cze 12, 2003 2:36 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Chetnych do pomocy jest duzo, ale ja na razie odrzucam wszelkie propozycje. A to dlatego, ze plan strony mam jeszcze w glowie. Tylko ja wiem co chce zrobic. Nikt niestety nie jest mi w stanie pomoc, bo nawet najlepszy grafik nie jest w stanie przewidziec co mam w glowie. Jesli chodzi o bazy danych, to praktycznie niewiele jest do zrobienia, bo bazy sa juz porobione. Ale spoko, jak juz wszystko ruszy to robota sie na pewno jakas znajdzie. A co do twojej asymilacji i TnO, cos ci powiem. Jest blizej niz przypuszczasz. Dzis zostalo w dziale dla osob funkcyjnych wystawione glosowanie na Przewodniczacego Komitetu Asymilacyjnego i propozycja skladu. W weekend zostana rozpatrzone rozne zalegle sprawy asymilacyjne.

BTW, jak piszesz, robienie stron to dla ciebie pestka. Zatem chyba nie bedzie problemu abys na stronie klanowej TNO w sekcji head wstawil cos takiego jak:

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-2">

:lol: :lol: :lol:


............................................
Czw Cze 12, 2003 2:47 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


SpaceMan


Class Petty Officer
::: 54 :::

No i masz racje, ale na pocz±dku gdy strona powstawała nie s±dziłem, że to może być ważne, nie zakładałem, że odwiedzi nas kto¶ z innej strefy językowej. Po za tym, to przegl±darka w większo¶ci przypadków sama rozpoznaje kodowanie strony.

Co do strony The Borg to zgadzam się z tob± w 100%, niemożliwo¶ci± jest aby kto¶ obrazował twoje pomysły.. Chodziło mi raczej o jak±¶ mała robótkę .. Ale ok... jak mówiłem.. Ofertę pomocy znasz..( tno.xx.pl .. może nie jest najlepszym produktem do pokazywania jako &#8222;wizytówka&#8221; .. ale jest, działa i ql &#8230;) więc jak będziesz po3ebował pomocnej &#8222;klawiatury&#8221; i &#8222;myszki&#8221; to kontakt masz :papa:


............................................
Czw Cze 12, 2003 3:05 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Z jakiej innej strefy. O czym ty mowisz? Kodowanie zawsze sie wpisuje, bo jak nie ma kodowania, to przegladarka uzywa ustawien domyslnych. Wasza strona jest wyswietlana poprawnie tylko na kodowaniu Windows-1250, a tymczasem standardem jest kodowanie ISO-8859-2, gdyz kodowanie 1250 jest wyswietlane poprawnie tylko na platformie Windows i ustawionym kodowaniu Windows. Jednak omija sie to kodowanie wsrod webmasterow i uzywa sie ISO. Nie pytaj dlaczego, bo to duzo tlumaczenia, ale wydaje mi sie ze jako webmaster powinienes takie rzeczy wiedziec, bo to sa praktycznie podstawy.


............................................
Czw Cze 12, 2003 10:57 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


!marysia!
Mam plan: NAPIERDALAMY !!


Fleet Captain
::: 3928 :::
STEAM_0:0:844298
wiek: 113
Witam.
Karbi jestem naprawde po wrażeniem twojej pracy. Strona jest fajna i dobrze się przyjmie.
Co do pomocy to sam twierdzisz że odrzucasz wszystkie koncepcje więc nie dziw się że nie możemy ci pomóc. A pozatym trzeba się na tym znać, a ja osobi¶cie jestem kompletna noga z tego o czym teraz rozmawiacie.
Moge za to zaprojektować i wykonać każdy rodzaj odzieży - od bielizny po kombinezony używane na platformach wiertniczych, na dalekiej północy. Tak więc ogranicze się do pracy nad tym co umiem a mianowicie koszulki i czapeczki dla kolektywu.
Pozdrawiam.


............................................
Czw Cze 12, 2003 12:13 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Odrzucam pomoce ale nie dlatego ze "JA, JA I TYLKO JA CHCE ROBIC", ale wynika to z czystej filozofii tej pracy. Moze gdybysmy wspolnie usiedli przy stole w realu i przez kilka godzin dyskutowali, bylbym w stanie wyjasnic co i jak. A tak to raczej nie ma szans. To tak jak kucharz gotuje nowa potrawe i komus daje dostep do garow. No i ktos tam zaczyna solic i pieprzyc po swojemu. Kazda nowa strona jaka sie robi to eksperyment nieszablonowy. Nawet ja nie znam ostatecznego wizerunku strony nim ja zrobie. Po prostu mam mgliste pomysly ktore staram sie wdrazac, te co wychodza zostaja, te co nie - odrzucam. Nawet nie wiecie ile mam rzeczy w "projektach ktore nie ujrza swiatla dziennego". Ja stale cos zmieniam, poprawiam i ulepszam, strona wciaz zmienia swoje oblicze. To glownie zmiany kosmetyczne, ale tak robie. Jak za duzo ludzi zacznie grzebac w stronie to wyjdzie z tego pasztet i tyle. Zreszta nawet nie ma jak podzielic pracy, bo wiecej bedzie gadania i wymiany plikow niz pracy rzeczywistej. Nerwy strace na tlumaczenie, a czas na robienie strony strace na rozmaite wyjasnienia co i jak. Dlatego niestety, ale projekty musze wykonac sam. Chetrnie jednak slucham roznych propozycji i projektow dzialow, co i jak.


............................................
Czw Cze 12, 2003 1:53 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


matisse


BORG Moderator
::: 566 :::
STEAM_0:0:297375

Witam
Karbi podziwaiam cie że tyle pracy wkładsz w to co robisz , w sumie BARDZO ok .
.Tylko dzięki tobie my tu przyleżli za wzglęu na stronę ( ta nowa SUPER),nie ,gdyby nie strona nigdy bym nie trafił ( tylko nie zrozum że ci jaki¶ kit wciskam),Wiem jak jest
Ps.
Stary dziad matisse


............................................
Pon Cze 16, 2003 12:06 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004