zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

<<>> BORG Hub1 - Rozwój serwera / Propozycje



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
NIe wiem jak sobie to wyobrazacie w praktyce , ale chyab racje masz Karbi ze nie bedzei to wcale latwe i proste ... Czasami juz pilnowanie porzadku TYLKO wsrod grajacych i TLKO zeczy zwiazane z wyslawianiem sie , i glupimi numerami oraz antycziterstwem nastreczaja "nieco " problemow ...
Elastycznosc , tak ...
Cytat:
P.S. Co do tych akcji antyterrorystycznych to zastanow sie ile z nich sie udalo bo bylo zaplanowanych do do sekundy
Zadne .... I w tym jest problem , kazda z nich miala swoj wlasny final, ktory wlasnie powstal w wyniku doswiadczenia i kunsztu ludzi bioracych udzial bezposrednio w akcji. no moze poza operacja Nimrod, fgdzie problemem stalo sie wlasciwie tylko wyluskanie terrorystow sposrod grona zakladnikow ..ale to ina bajka.


............................................
Sro Maj 14, 2003 12:52 am


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


TrUMaN


Master Petty Officer
::: 278 :::

Ok sadzik'u może ten plan z pi±tkiem i sobot± to nie najlepszy pomysł, a może nawet zły, ale zawsze jaki¶ pomysł, no nie?

Czytałem dzisiaj zasady gry na wielu serwerach nazywaj±cych się TeamPlay'owymi i nie dostrzegłem na żadnym wyraĽnych unormowań. Po prostu, na wszystkich jest napisane co¶ na kształt :
"Tu gramy Team Play, pamiętaj jeste¶ w drużynie i tylko działaj±c w grupie możecie co¶ zdziałać, kiedy osoba dowodz±ca akcj± mówi "wchodzimy" to wchodzisz, bo Oni licz± na Ciebie....itd."
Nigdzie nie spotkałem się z stref± obronn±, ograniczeniami czasowymi.
Acha i na większo¶ci tych serwów, które ogl±dałem był mod, który powodował, że w scoreboard'zie nie byli pokazywani martwi, więc gra wymagała komunikacji, bo nie wiadomo było ilu jeszcze zostało (większy realizm).
[/url]


............................................
Sro Maj 14, 2003 11:54 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


!marysia!
Mam plan: NAPIERDALAMY !!


Fleet Captain
::: 3928 :::
STEAM_0:0:844298
wiek: 113
Witam wszystkich.
Widze, że temat poruszył bardzo zagorzał± dyskusje.
Chcecie wprowadzić zasade Team Play. Bardzo fajnie. Ale jak napewno zauważyli¶cie i jeden z was napisał, taki sposób gry ma jedynie miejsce w jednym przypadku. A mianowicie ZAMNIETE TOWARZYSTWO. Naprawde nie dacie rady wpoić tej zasady w każdego "Jasia Wędrowniczka", który odwiedzi naszego HUBA 1. Jedynie my BORGI i ludzie którzy nam towarzysz± na codzień dostosuj± się do tego sposobu gry.
Truman przedstawił wam wyniki wczorajszego "meczyku". Tak racja, jako tero zagrali¶my jak zawodowcy, prawdfziwy team. Naprawde grało mi się "zajebi¶cie". Sniper, już nie widoczny na screenie, przeniósł sie do CT bo ci przegrywali. Probował namawiać, prosić, aż w koncu straszyć towarzystwo aby wreszcie zaczeli grac jak drużyna. I co ??? Wkurzył sie i nic to nie dało.
Pierwszych dwóch graczy z CT nagminnie zachodzili nas od tyłu, od razu na respa. Tak więc z Trumanem i Spacem robili¶my na nich zasiadki. Wybijali¶my ich na respie tero. Zabili jednego, dwoch pozostalch ich dobijało.
Ale spójrzcie kto grał w drużynie tero! W skład wchodzili ludzie którzy s± w BORG albo obracaj± się w naszym kręgu. Z takimi ludzmi można grać team play.
Dobry pomysł - ale realizacja trudna. Ale warto spróbować.
Powodzenia wam i sobie. Napewno będę was popierał w całej okazało¶ci.
Pozdrawiam


............................................
Sro Maj 14, 2003 4:02 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sztywna


Ensign
::: 754 :::
STEAM_0:0:708455

Witam po długiej przerwie

Temat jest bardzo ciekawy i bardzo problematyczny ale fakt faktem dobrze się gra TP tyleże akurat może sprawa rush'y wcale nie jest taka najważniesza . Najbardziej podstawow± spraw± jest przeszczeganie przez wszystkich graczy w teamie zasady stick together team przy atakowaniu i dzieleniu punktów do obstawiania przy obronie.No i własnie komunikacja ja niestety graj±c z domu wieczorem nie zabardzo mogę używać mikrofonu a pisac po ciemku tez nie jest zadobrze więc mogę jedynie dostosowywać się do propozycji innych.
Co do map to uważam że praktycznie z nielicznymi wyj±tkami wszystkie s± grywalne tyle że większo¶ć graczy gra tylko na dwóch i jak jest co¶ innego to zaczyna się "amin aztec" itp albo opuscza serwer a skutek jest taki że na volare cięzko spotkać skład po 5 graczy


............................................
Sro Maj 14, 2003 4:11 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
Ja mimo wszystko jestem wiekszym optymista.
Gdyby tak bylo jak mowicie to na innych serwerach takze nie daloby sie grac teamplaya.. a nie sadze zeby np. na Autocomie gralo tak zamkniete towarzystwo jak u nas.. jest naprawde wiele takich serwerow gdzie sie udalo to wprowadzic, mozna i u nas.
To ze nie stanie sie to w ciagu tygodnia, nie powinno stanac na przeszkodzie - nie ma sie co poddawac zanim tak naprawde sie zaczelo.
Ja wierze w to ze uda sie zaprowadzic teamplay na jedynce i basta


............................................
Sro Maj 14, 2003 6:37 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


!marysia!
Mam plan: NAPIERDALAMY !!


Fleet Captain
::: 3928 :::
STEAM_0:0:844298
wiek: 113
Tak więc do roboty drodzy kjoledzy i koleżanki.
Jestrem jak najbardziej za !!
Pozdrawiam.


............................................
Sro Maj 14, 2003 9:42 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


TrUMaN


Master Petty Officer
::: 278 :::

uważam się za osobe, pojmuj±c± wmiare zasady TP, tak "na oko" co prawda, ale kumam o co chodzi, więc tym samym widz±c tylu zwolenników TP my¶le że musimy to zrobić na zasadzie "Weszły kruki między wrony, będ± .... jak i one", czy jako¶ tak. W każdym b±dĽ razie, je¶li będziemy MY grali na HUB1 TP to inni też sił± rzeczy będ± zmuszeni, bo jak kilku "przypałów" poleci na rush bez beck-up'u to zrozumiej±, że to się po prostu nie opłaca.
Więc do DZIEŁA Team Play'erzy ! ! !

P.S.
Do SnipeR'a przede wszystkim i do innych w sumie też : Co s±dzisz (s±dzicie) o plug-in'ie który ukrywa to czy kto¶ jest DEAD ? To znacznie podnosi realizm i raczej zmusza do TP.


............................................
Sro Maj 14, 2003 10:02 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
TRuman fajny pomysl tylko - 1) czy istnieje taki plugin pod AMX'a ?
2) czasami to moze byc nieco meczace , szczegolnie jesli sie chcesz z kims porozumiec ...
3) to z praktyki serwerowej - jesli bedziemy pakowac cala mase pieknych oi potrzebnych nawet pluginow na serwer , to moze sie okazac ze skurka nie jest warta wyprawki, bo nam maszyna po prostu nie wydoli ... I bedzie wiele pomocy , ale sam hlds bedzie kulal.


............................................
Sro Maj 14, 2003 10:43 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


TrUMaN


Master Petty Officer
::: 278 :::

Czy pod AMX, to postaram się poszukać....
A wła¶nie co do serwa, to np. Herrflik, albo Coolnet, albo, MISIE BANDITOS team, maj± różne bajery i ich serwy wprost lataj±. Jak to się dzieje ?
A i tak przedewszystkim mysle nadal, że najważniejszy będzie dobry przykład.


............................................
Sro Maj 14, 2003 11:30 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
A zastanowiliscie sie, co wlasciwie ma rush do gry teamowej? Bo wydaje mi sie, ze poruszamy temat z niewlasciwej strony. Z tego co wiem, to rush jest niemile widziany na kazdym niemal serwerze, niezaleznie czy sie tam gra TP czy tez nie. Wydaje mi sie ze powinnismy sie skupic na tym, aby egzekwowac od ludzi granie zgodnie z zasadami przede wszystkim.

Wyszczegolnijmy zatem na poczatek jedna kwestie, a mianowicie wypelnianie zadan. Wydaje mi sie, ze jedna z nich jest nieprzestrzegana. Chodzi mianowicie o tematyke bomby i VIP-a. Powiedzcie mi, czy jest sens robic piekny rasz na bombsajt, kiedy pan z bomba samotnie idzie sobie inna droga. Oczywiscie ginie tam gdzies, inni dobiegaja do BS-a zadowoleni ze rush sie udal i... rozpoczyna sie gadanie w stylu "a gdzie bomba"? Podobnie jest z VIP-em. Smieszy mnie jak na oirlig czy tundrze widze jak CT pieknie sie przedziera dolem, podczas gdy VIP albo sobie idzie gora, albo spokojnie stoi na respie. Pada zatem pytanie, gdziez oni sie tak przedzieraja. Wydaje mi sie, ze zarowno VIP jak i gracz z bomba winien trzymac sie reszty zespolu. Jesli trafi sie matolek, ktory sie nie slucha, podczas gry nieteamowej powinni wszyscy isc za nim. Podczas teamowej, gosc jest karany upomnieniem albo kickiem.

Moze rozwazmy zatem to, co sie da latwo rozwazyc. Pozniej zajmiemy sie roztrzasaniem czy wolno to czy tamto, bo jak na razie wymienilismy miedzy soba zdania, a jestesmy dalej od porozumienia niz na poczatku dyskusji.


............................................
Czw Maj 15, 2003 12:04 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Gość


:: :::

Taa gosc samotnie zasowa z bomba. Czasem to jest dobre rozwiazanie. Biegniesz z bomba na b a reszta teamu robi mala awanture na a. Tylko, ze z tym gosciem powinno jeszcze ze 2 ludzikow byc dla oslony.


............................................
Czw Maj 15, 2003 5:54 am


Odpowiedz z cytatem




Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Tak, pod warunkiem, ze sie umowimy na taka gre. Wtedy inni wiedza, ze gosc idzie tamtedy i tam szukac bomby. Zazwyczaj jest jednak tak, ze osobnik biegnie sobie bez wiedzy innych. A z VIPem to juz przegiecie. Nie mowiac juz o tym, ze VIP czesto wysforowuje sie do przodu, co IMHO jest glupota. Biegnie szybciej, bo ma w lapie tylko pistolet. Ale po cholere biegnie? Ma isc w srodku, ci z przodu mu robia droge, ci z tylu oslaniaja plecy. Po cholere zatem pcha sie pierwszy? Zeby ubic wiecej fragow? A co on takiego ubije swoim usp?

Ludzi trzeba nauczyc, zeby przestali grac z tabulatorem. Pierwsza zasada i najwazniejsza, to to, ze liczy sie wynik a nie osobiste statsy. Jak widzisz wroga a ty jestes schowany to sie nie wychylaj. Nie biegnij za nim i nie probuj zabic, jesli jego smierc ci nic nie przyniesie. Czasem lepiej przeczekac. Trzeba brac pod uwage cos takiego. Komu smierc drugiego przyniesie wiecej korzysci. Jesli ja na tym zarobie, warto zaryzykowac. Jesli nie, to po cholere sie wychylac.


............................................
Czw Maj 15, 2003 10:37 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004