zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Do członków Kolektywu.



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1

!marysia!
Mam plan: NAPIERDALAMY !!


Fleet Captain
::: 3928 :::
STEAM_0:0:844298
wiek: 113
Witam wszystkich.
Drodzy koledzy i koleżanki. Pragne wyrazić swój pogl±d na obecn± sytuacje panuj±c± wewn±trz przymierza. Pragne aby¶cie przeczytali j± uważnie i naprawde przemy¶leli moje słowa.
Jestem już człowiekiem starszym, choć nie starym. Można powiedzieć stary do¶wiadczeniami życiowymi. Wiekszo¶ć z was jest ludĽmi młodymi, dopiero wchodzicie w dorosłe życie. Powinni¶cie się zastanowić nad waszym zachowaniem wewn±tzr przymierza. To co się tu teraz wyczynia wygl±da jak rak tocz±cy zdrowe ciało. Powoli doprowadzacie do destrukcji tego organizmu jakim jest nasz kolektyw. Naprawde jeste¶cie młodzi i macie jeszcze czas aby wbudzać burze wokół swojej osoby. Powinni¶cie się bawić, brać życie na luzie. Wszczynanie wszelkiego rodzju sporów wokół tematów które w rzeczywisto¶ci nie stanowi± problemu - to nie ma sensu.
Cieszcie się każdym dniem spędzonym razem. Naprawde zobaczycie jak problemy, życie kiedy¶ rzuc± was na kolana. Pokaż± wasze miejsce i tego już nikt nie odwróci.
Mniemam, że jeste¶cie ludĽmi inteligentnymi, ambitnymi. Większo¶ć z was posiada w młodym umy¶le tak± wiedzę na różne tematy, że nam starym się o tym nawet nie ¶niło. Wykorzystajcie swój nioeograniczony potencjał aby pomóc rozwijać potęgę naszego kolektywu. Pomórzcie kadrom kierowniczym w budowie tego skomplikowanego tworu jakim jest BORG.
Karbi z reszt± sztabu opracowywuje now± stronę. Czemu nie skierujecie swojej energii aby im pomóc, a nie tylko zatruwać im głowe bzdurami.
Naprawde przemy¶le swoje postępowanie. Większo¶ć z was pomy¶li, że się m±drze. Nieważne. Ważne jest to aby choć częsc z was zrozumiała moje słowa. A to już będzie sukces. Bo z takimi ludż można budoać co¶ trwałego.
Czę¶ci z nas naprawde zależy aby utrzymać ten kolektyw w cało¶ci.
Pozdrawiam.


............................................
Pon Maj 19, 2003 11:52 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Nic dodac, nic ujac !marusia!. A ja ze swojej strony dodam jeszcze to, ze u niektorych zauwazylem iz przyjeli sie do BORG w nadziei na czerpaniu korzysci z tego plynacych. Nie potrafia dawac, chca tylko brac. A nie na tym to chyba polega.


............................................
Pon Maj 19, 2003 12:56 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Psutnik


Chief Warrant Officer
::: 727 :::
STEAM_0:1:1446793
wiek: 36
ja bym zchecia pomugl ale nie znam sie na zadnych stronach nie znam :zieeew: ja znam sie tylko na grze


............................................
Pon Maj 19, 2003 2:46 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


!marysia!
Mam plan: NAPIERDALAMY !!


Fleet Captain
::: 3928 :::
STEAM_0:0:844298
wiek: 113
Ależ, Karbi mój drogi przyjacielu oni powinni mieć z członkowstwa jakie¶ niewymierne, tu powtarzam - niewymierne korzy¶ci. I maj±. Tylko tego nie dostrzegaj± i nie rozumiej± jak wielkie możliwo¶ci stoj± przed nimi.
Poznaj± coraz to nowszych ludzi. Zawsze mog± się zwrócić o pomoc, a nawet wygadać się jeżeli tego potrzebuj±. Mog± się wykazać swoj± pomysłowo¶ci± i sprytem. Ale wszystko trzeba robić rozumnie, bo to moi przyjaciela odróżnia nas od zwierz±t.
Zapamiętajcie te słowa:
" NIE BˇD¬ ZŁY - BˇD¬ SZCZʦLIWY" !!!!!!
Tak jest znacznie łatwiej. Zobaczycie.
Pozdrawiam.


............................................
Pon Maj 19, 2003 2:51 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


!marysia!
Mam plan: NAPIERDALAMY !!


Fleet Captain
::: 3928 :::
STEAM_0:0:844298
wiek: 113
I dobrze Psutnik - czemu nie zaproponujesz Karbiemu działu o CS-ie w którym będziemy mogli opracowywać taktyki, albo zawarte tam będ± porady. Wyniesione nie sk±d indziej tylko z "pola walki".
dzieciaki możecie wszystko. Tylko musicie chcieć.
Jeżeli zaproponujesz takie co¶ Karbiemu założe się, że zawsze ci odpowie. Bo on naprawde jest otwarty na wasze młode umysły.
Pozdrawiam.


............................................
Pon Maj 19, 2003 2:55 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


BONIEK


Master Class Officer
::: 165 :::
wiek: 42
no wlasnie Ambicja to moj problem...


............................................
Pon Maj 19, 2003 4:10 pm


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


CiotkA


Petty Officer
::: 79 :::

Ja tez chce pomuc !! Karbi napisz co bym mogl zrobic dla BORG-a. napiszesz ??

POZDROWIENIA 4 ALL


............................................
Pon Maj 19, 2003 4:30 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


!marysia!
Mam plan: NAPIERDALAMY !!


Fleet Captain
::: 3928 :::
STEAM_0:0:844298
wiek: 113
Ciociu chyba mnie troszeczke nie zrozumiałe¶. To od was ma wyj¶ć inicjatywa. Nie znamy możliwo¶ci wiekszo¶ci z was. Dlatego jest prawie nie możliwe aby zlecić wam co¶ do zrobienia. To wy musicie okre¶lić w czym jeste¶cie dobrzy i w czym chcecie pomóc.
Pozdrawiam.


............................................
Pon Maj 19, 2003 4:46 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Szawel


Commander
::: 2581 :::
wiek: 25
Wła¶ciwie to nie znam się na robieniu www ani niczym z tym zwi±zanym. Mógłbym natomiast pomóc w utrzymaniu porz±dku na serwerach, mogę również zaoferować pomoc tofifowi przy serwerkach (mam swój serw csa więc jakie¶ tak do¶wiadczenie mam). Pozatym pomagam w utrzymaniu ładu na boardzie. Nie wiem w czym jeszcze, jak mi co¶ przyjdzie do głowy to dopiszę ;-]


............................................
Pon Maj 19, 2003 4:56 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
Hm.. a moze skonczy sie wywnetrzanie na boardzie co kto moze zrobic?
Bo to do niczego nie prowadzi - napisanie ja moge robic to i to, plus jeszcze tamto NIC nie daje.. bo teraz co? Pewnie czekacie na odzew prawda?
Masz pomysl na swoja pomoc, to mail do osoby ktora sie tym zajmuje i pisac propozycje. Po co na boardzie? Zeby inni widzieli ze sie zaofiarowalem? Zeby pozniej jak nic nie zrobie, nie mozna mi bylo zarzucic, no bo przeciez pisalem, ze moge zrobic to i to...
Chcesz pomoc? Napisz maila do osoby zainteresowanej.
Masz jakis pomysl na zorganizowanie/stworzenie czegos nowego? Mail do osoby zainteresowanej.
Taka powininna byc, imho, droga postepowania.
A nie board.


............................................
Pon Maj 19, 2003 6:23 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


GunloK


Lieutenant Junior Grade
::: 1160 :::
STEAM_0:0:438494
wiek: 35
Ja bym mogl zaproponowac kilka rzeczy zwiazanych z cs-em ( problemy z ze skryptami, configiem itp.), ale poczekam az bedzie nowa strona i wtedy sie zglosze.


............................................
Pon Maj 19, 2003 6:34 pm


•  Clan FoD & V.S.
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Gość


:: :::

Pokaz swoja twarz, pokaz ile w sobie masz, kim naprawde jestes kogo znam, nie mow mi, ze kiedys bede sam. Pasuje do tematu prawda ?


............................................
Pon Maj 19, 2003 7:55 pm


Odpowiedz z cytatem




!marysia!
Mam plan: NAPIERDALAMY !!


Fleet Captain
::: 3928 :::
STEAM_0:0:844298
wiek: 113
Sadzio ma racje. Nie trzeba się afiszować ztym, że kto¶ co¶ zrobił albo ma zamiar zrobić. Wystarczy kontakt z sob± odpowiedzialn±. Niech się co¶ zacznie dziać. Bo jak narazie to wszystkich ogarneła jaka¶ dziwna spazma. A przesilenie wiosenne mamy przecież za sob±.
Tak więc jak będzie? Gramy !!!!! "Go Go Go"
Pozdrawiam.


............................................
Pon Maj 19, 2003 9:08 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
A tak tak panowie. Nie ma tak, ze piszecie mi "chce cos robic" a ja na sile bede szukal wam jakiejs "fuchy". Inicjatywa musi wyjsc od was. Znacie BORG, wiecie co sie w nim dzieje, wymyslcie cos. Mozecie wymyslec cos nowego, czego jeszcze nie bylo. Tylko zastrzegam, musicie miec jakies referencje. jesli mi ktos napisze, ze chce sie zajac tym a tym, to musi mi pokazac swoje doswiadczenia, osiagniecia itp. Za wiele razy sie bowiem sparzylem zeby dawac komus zajecie tylko na podstawie jego checi. Chcesz cos robic? Prosze bardzo, ale najpierw udowodnij ze to potrafisz robic.


............................................
Wto Maj 20, 2003 1:39 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sztywna


Ensign
::: 754 :::
STEAM_0:0:708455

Ja mogę nprzylład ¶ci±gać mapy i w tym jestem dobry niemma takiego pliku którego bym nie znalazł w sieci i go nie ¶ci±gn±ł Tylko musze wiedzieć co mam znale¶ć
A sze¶ć kompów może przynajmiej 12 godzin ¶ci±gać


............................................
Wto Maj 20, 2003 11:09 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004