BORG ma ju 8093 dni
 
 
cs_bikini
Luksusowy domek wypoczynkowy
3D-Mike
5.8 MB
10.8 MB
83
 
 
   Na mapie zanim miałem przujemność dużo słyszałem, to za sprawą konkursu ogłoszonego przez Bikini Hangout® Sex Machine. Mapa miała nawiązywać do luksusowych miejsc z pięknymi kobietami. Po zakończeniu terminu nadsyłania prac, długo nie można było ściągać zgłoszonych produkcji. Przeglądałem zatem screeny i ta mapa napewno się wyróżniała. Zresztą po zobaczeniu kto jest autorem, już wiedziałem, że muszę mieć tę mapkę. Jak już można było wreszcie ściągać to serwery były tak przeciązone, że sobie odpuściłem. Po jakimś czasie zapomniałem o tej mapce, aż pewnego dnia gram w moda The Specialist a tu na liście map ts_bikini, odpalam i po zapoznaniu się stwierdzam, że to właśnie ta mapa którą chciałem mieć.
   Fabuła mapy przedstawia się dość prosto, należy uwolnić (grając CT) zakładników a w zasadzie zakładniczki będące supermodelkami. Pomimo tak prostej fabuły mapa nie jest prosta. Na miewielkim terenie mamy położony luksusowy ośrodek wypoczynkowy a w zasadzie dom wypoczynkowy, właśnie na terenie którego są przetrzymywani zakładnicy. Do samego budynku można dostać sie wielona drogami, zarówno przez bramę, jak też od strony morza wspinając się po linach, jak i przez piwnicę. Ta różnorodność sprawia, że rozgrywka jest ciekawa i Terro muszą być przygotowani na każdą możliwość. A mały obszar działania sprawia, że nie trzeba godzinami szukać jakiegoś kampera.
   Pod względem graficznym mapa prezentuje się wyśmienicie. Piękne tekstury, mnóstwo dodatkowych modeli (aż 35). Miejscami grafika jest nieco uproszczona np zamiast schodów jest pochylnia, ale dzięki odpowiedniej teksturze ma się wrażenie, że są to prawdziwe schody. Niewątpliwie jest to plus dla autora, któremu udało się połączyć piękno wykonania z szybkością mapy. Mapa jest zoptymalizowana znakomicie. Wszystkim charakterystycznym elementom na mapie towarzyszy głos, tak, że ma się wrażenie bycia w tym luksusowym domku. Na mapie znajdziemy mnóstwo szczegółów utwierdzających nas w przekonaniu, że jest to prawdziwy najstersztyk. I tak dla przykładu gdy spojrzymy na morze to widać fale jak i pływa rekin. Drzewa podobnie jak na cs_greenhouse zrobione za pomocą spritów prezentują się znakomicie. Na korcie tenisowym pracuje maszyna wyżucająca piłeczki, a w garażu stoi sportowy samochodzik a do tego wszystkiego dochodzą jeszcze poiękne kobiety Myślę, że prawdziwych facetów już nie trzeba zachęcać do tej mapy, a dla tych co inaczej kochają w jedym z pomieszczeń znajdziemy piłkażyki, tak więc mapa cs_bikini to pozycja obowiązkowa dla każdego faceta.
 
 
• cstrike\maps\cs_bikini.bsp
• cstrike\maps\cs_gbikini.txt
• cstrike\gfx\env\3dm_bikinibk
• cstrike\gfx\env\3dm_bikinidn
• cstrike\gfx\env\3dm_bikinift
• cstrike\gfx\env\3dm_bikinilf
• cstrike\gfx\env\3dm_bikinirt
• cstrike\gfx\env\3dm_bikiniup
• cstrike\models\3dm_???.mdl
• cstrike\overwievs\cs_bikini.bmp
• cstrike\overwievs\cs_bikini.txt
• cstrike\sound\ambience\
   3dm_bik_???.wav
• cstrike\sprites\3md_???.spr
 
 
AHA
 
TAK
NA POCZĄT.
TAK
4
ŚREDNIA
DZIEŃ
ŚREDNIE
BRAK
NIE
 
 
 
The BORG Collective - All Rights Reserved - (C) 2002-2009
BORG and Star Trek are Trademarks of Paramount Pictures
WWW Design by Karbulot, PHP by Holyboy and Mientus^