BORG ma ju┐ 8093 dni
 
 
cs_castrov11
Czynna elektrownia j─ůdrowa
[TADS]Vice
4.03 MB
6.51 MB
3
 
 
   Wi─Ć┼╝╦Łkszoci osb elektrownia kojarzy si─Ć┼╝╦Łtylo z jednym - wybuchem teje w Czarnobylu. Nie wiem jak Was ale mnie zawsze pocigay takie budowle (chocia bardziej to kobiety mnie pocigaj) dlatego z wielk ch─Ć┼╝╦Łi si─Ć┼╝╦Łneem po mapk─Ć┼╝╦Łcs_castrov11 traktujc o elektrowi jdrowej. Elektrownia jest jak najbardziej sprawna, wi─Ć┼╝╦Ł przebywanie w niej napewno nie grozi chorob popromienna, chocia jest miejsce koo reaktora, e mona zgin─Ć┼╝╦Ł Autor nie pokusi si─Ć┼╝╦Ło napisanie fabuy, wiemy tylko, e naley uwolni─Ć┼╝╦Ł4 zakadnikw znajdujcych si─Ć┼╝╦Łwe wn─Ć┼╝╦Łrzu budowli.
   Po uruchomieniu mapki nie ukrywam, e grafika zrobia na mnie pozytywne wraenie. Zaczem gr─Ć┼╝╦Łjako Terro we wn─Ć┼╝╦Łrzu i od samego pocztku poczuem si─Ć┼╝╦Łjak w prawdziwej elektrowni (cho─Ć┼╝╦Łw jdrowej to napewno nie byem). Do moich uszu dochodzio buczenie generatorw, a widziane pomieszczenia, kontenery z paliwem nuklearnym, czy obracajce si─Ć┼╝╦Łmigo wentylatora wprowadzao przyjemnie i naturalnie w realia elektrowni. Biegajc po pomieszczeniach i korytarzach napewno nie b─Ć┼╝╦Łziemy si─Ć┼╝╦Łnudzi─Ć┼╝╦Ł Bardzo wiele elementw jest interaktywnych. Wi─Ć┼╝╦Łszo─Ć┼╝╦Łkrat mona rozbi─Ć┼╝╦Ł by przeciska─Ć┼╝╦Łsi─Ć┼╝╦Ł do innych korytarzy, ale nie kady szyb jest bezpieczny, wpadajc do niektrych zdymy tylko krzykn─Ć┼╝╦Łpo czym ju tylko widzimy zwoki. Niektrym korytarze mog si─Ć┼╝╦Łwyda─Ć┼╝╦Łpuste, surowe (tu nie ma setek skrzy jako zapychaczy wolnych przestrzeni) jednak jeeli s jakie elementy to doskonale pasuj do charakteru tej budowli. Mi grafika, dwi─Ć┼╝╦Łi, interaktywno─Ć┼╝╦Łprzypada do gustu. Wszystko doskonale do siebie pasuje, a co najwaniejsze nie przeszkadza. Lekkim mankanetem jest dua wytrzymao─Ć┼╝╦Łkrat, trzeba troch─Ć┼╝╦Łpostrzela─Ć┼╝╦Ł aby je rozwali─Ć┼╝╦Łco w czasie gry moe by─Ć┼╝╦Łlekko uciliwe.
   Gra na mapie naley do przyjemnych. Rundy przebiegaj szybko. Ca map─Ć┼╝╦Łmona do─Ć┼╝╦Łszybko ogarn─Ć┼╝╦Łi zapami─Ć┼╝╦Ła─Ć┼╝╦Ł wi─Ć┼╝╦Ł doskonale nadaje si─Ć┼╝╦Łdla osb, ktre nie lubi bdzi─Ć┼╝╦Łi szuka─Ć┼╝╦Łsi─Ć┼╝╦Łgodzinami. Szanse obu druyn s do─Ć┼╝╦Łwyrwnane, chocia trudniejsz rol─Ć┼╝╦Łmaj CT. Karabiny snajperskie nie znajd zastosowania na tej mapie. Doskonale za to sprawdzaj si─Ć┼╝╦Łbronie na krtszy zasi─Ć┼╝╦Ł.
   Na zakoczenie musz─Ć┼╝╦Łpowiedzie─Ć┼╝╦Ł e klikajc na download dostaniemy si─Ć┼╝╦Łna stron─Ć┼╝╦Łz t mapa i dopiero tam naley kliknc na link (Click here to download map) powodujcy wczenie si─Ć┼╝╦Łdownloadu.
   Mapa warta jest uwagi i grania. Oceny ktre widzicie moe nie s za wysokie, jednak ja do─Ć┼╝╦Łsurowo oceniam mapy. Ocen─Ć┼╝╦Łnapewno zaniyy: brak fabuy, pare tekstur odwrcontch, brak widoku overview, niektre lokacje mogyby by─Ć┼╝╦Łjeszcze lepsze. Niektre osoby nawet nie zauwaa braku wymienionych przeze mnie brakw i te osoby do oceny spokojnie mog doda─Ć┼╝╦Łdwa oczka.
 
 
 
• cstrike\maps\cs_castrov11.bsp
• cstrike\maps\cs_castrov11.txt
• cstrike\Vicell.wad
 
 
AHA
 
NIE
NIE
TAK
4
REDNIA
DZIEŃ
REDNIE
BRAK
NIE
 
 
 
The BORG Collective - All Rights Reserved - (C) 2002-2009
BORG and Star Trek are Trademarks of Paramount Pictures
WWW Design by Karbulot, PHP by Holyboy and Mientus^